Skocz do zawartości
Forum

Problemy w związku


Gość Kacperkapsel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kacperkapsel

DZIEŃ dobry, jestem w zwiazku od 3.5 miesiaca, przyszedl moment świąt Wielkanocnych i bardzo chciałem spotkac sie z dziewczyna w tym czasie chociaz na trochę ona za to mowi ze nie ma czasu ze swieta to gowno i ze nie, w dodatku w poniedzialek wielkanocny spotyka sie ze znajomymi a dla mnie czasu nie ma argumentując to tym ze dawno ich nie widziala, z tym ze jestem facetem przywiazanym do tradycji swiatecznych itp dlatego bardzo chcialem je spedzic razem. Mamy po 19 lat (3 liceum). Czesto sie klocimy ostatnio, zwykle z powodow innych priorytetow, w dodatku ja traktuje ja bardzo powaznie, chcialem zaplanować studia w tym samym miejscu a jej jakby na tym nie zalezy, zreszta ostatnio powiedziala mi co bedzie to będzie, a dla mnie to tak nie jest. Nwm co mam zrobic juz, czeste klotnie jak na ten etap i wydaje mi sie ze jej nie zalezy tak bardzo jak mi, ale nie chce jej stracić.

Odnośnik do komentarza

Zbyt dojrzala to ona sie nie wydaje pomimo tych 19 lat. Faktycznie zbyt Ci zalezy i to widać. Olej ją trochę niech zobaczy jakie to fajne uczucie. Nie ma co sie tak przejmować bo jest miedzy wami ewidentna nierówność. Zobacz jak to bedzie dalej i potem podejmij decyzję czy to ma aby sens.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...