Skocz do zawartości
Forum

Jak powiększyć biust?


Gość king120041

Rekomendowane odpowiedzi

Gość king120041

mój problem jest niecodzienny . moje piersi są bardzo małe często gdy z chłopakiem rozmawiam mówi mi bym powiększyła sobie piersi jakimiś ćwiczeniami moje przyjaciółki moszą miseczkę AA a ja dopiero 63 zero . mama mówi że moje piersi rosną wolno a może wcale dlatego chcę wyprubować ćwiczena na większe biust . proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Ja znalazłam na takiej stronce takie oto ćwiczenie: Stań w rozkroku, ugnij kolana. Stopy skieruj na zewnątrz. Plecy trzymaj prosto, wciągnij brzuch i napnij pośladki. Wyciągnij ramiona, lekko ugięte w łokciach, przed siebie na wysokość klatki piersiowej. Chwyć ciężarki. Napnij mięśnie ramion oraz klatki piersiowej. Następnie szerokim, półkolistym ruchem postaraj się przybliżyć łokcie tak, aby znalazły się na wysokości talii. Powróć do pozycji wyjściowej. Nie zapomnij o równomiernym oddechu.
możesz spróbować

Odnośnik do komentarza

Pierwszym etapem rozwoju piersi jest etap pączka piersiowego, który najwcześniej pojawia się już około ósmego roku życia, natomiast najpóźniej - nawet po ukończeniu 13 lat. W tym etapie następuje podnoszenie i powiększenie gruczołów piersiowych wraz z pigmentacją sutków.Całkowity rozwój piersi trwa do ok 18 roku życia, ale jest to czas uzależniony od jednostki. Końcowa faza to rozrost tkanki gruczołu mlecznego, przez co piersi powiększają się oraz zaokrąglają. Niestety nie podałaś w jakim wieku jesteś, dlatego trudno mi stwierdzić w którym etapie jesteś. nie przejmuj się jeżeli Twoje piersi są jeszcze małe, każda dziewczyna rozwija się w swoim własnym tępię.

Odnośnik do komentarza

mam 15 lat , od 5 klasy bolą mnie piersi ( tzn ,że podobno rosna) a ja nadal w staniku mam pusto , właściwie to przestałam nosić staniki zerówki , zaczęłam z powrotem nosić topiki . co mam zrobic ( oprócz 'czekania' ) i push-up'a - nie mam zamiaru zakładac takiego stanika , ani tez nadal bycia przezywana DESKA

Odnośnik do komentarza

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje kilka skutecznych, naturalnych metod powiększania kobiecych piersi. Jak wybrać najlepszą metodę? Doktorzy, którzy zazwyczaj pozostawali sceptyczni wobec medycyny ziołowej i naturalnej, teraz zalecają naturalną kuracje udoskonalającą kobiece piersi jak również dającą inne pozytywne rezultaty, takie jak wzrost ochoty na seks.

Odnośnik do komentarza

Ja schudlam 10 kg i moje piersi zmalaly oraz staly sie zwiotczale, wstydzilam sie pokazac nago mojemu chlopakowi, testowalam rozne srodki na powiekszenie piersi kremy i masaze i nic nie dzialalo, moja znajoma polecila mi srone http://dla-kobiet.jimdo.com/ na ktorej znalazlam produkt na powiekszenie piersi i ku mojemu zdziweniu pomogl, teraz moj biust jest wiekszy i jedrniejszy.

Odnośnik do komentarza

miseczka AA to nie jest tak dużo... nie masz co się stresować. Ćwiczenia nie powiększają piersi tylko mogą je "podnieść" w piersi nie ma mięśni więc nie ma co się tam powiększać po ćwiczeniach... Nie napisałaś ile masz lat, ale jak jesteś pełnoletnia to polecam inne sposoby np. kremy, ten breastactives.pl jest wart polecenia.

Odnośnik do komentarza

W młodym wieku to trzeba tylko czekać aż biust urośnie i tyle. Można ćwiczyć- to zawsze dobrze robi ale nie powiększy biustu. Od powiekszenia jest tylko operacja - ale trzeba być już pełnoletnik i piersi muszą byc w pełni wykształcone. Można też podobno powiększyć piersi włąśnym tłuszczem- nazywa się to lipofiling - tu na forum własnie o tym przeczytałam Tekst linka i to bez operacji się robi więc bezpieczniej

Odnośnik do komentarza
Gość adelajda69

Zgadzam się z przedmówczynią w młodym wieku możesz stosować odpowiednie kremy, ćwiczenia.Ja z decyzją o powiększeniu piersi czekałam bardzo długu, w sumie kilka lat po urodzeniu dziecka. Po karmieniu piersią piersi też się zmieniają. Jestem po operacji prawie 2 lata, jestem zadowolona z ich wyglądu. Operowała mnie dr Dorota Żukowska , mam wszczepione standardowe implanty. Obyło się bez powikłań, pobolało ale dzisiaj wiem że warto

Odnośnik do komentarza

pytałaś o ćwiczenia zwiększające biust myślę, że tutaj-klik je znajdziesz. Ile masz lat? może Twoje piersi są dopiero w fazie rozwoju? każda dziewczyna dojrzewa inaczej więc nie przejmuj się, że koleżanki mają większe niż Twoje. Możesz spróbować również innych naturalnych metod, które z tego co widziałam są opisane w linku, który dałam powyżej.
powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...