Skocz do zawartości
Forum

Jak duże jest zagrożenie zajścia w ciążę?


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, dziś koło 2 w nocy nastąpił stosunek z moja dziewczyna w prezerwatywie. Po odbytym stosunku masturbowałem jeszcze swoją partnerkę. Nie jestem pewien czy moje palce nie miały na sobie troszkę mojego nasienia. Partnerka jest 3-4dni po dniach płodnych, za 9 dni spodziewa się okresu. Miesiączkuje dość regularnie i zawsze tydzień przed okresem odczuwa ból piersi co dziś również nastąpiło. O 10 rano, po nocy w której odbył się stosunek, partnerka zjadła posiłek oraz wzięła 1 sztukę tabletki EllaOne. Nie wymiotowała wiec tabletka musiała się strawić/wchłonąć. Jak duże jest zagrożenie zajścia w ciąże? Co jeszcze możemy zrobić? Mamy 20 lat

Odnośnik do komentarza

Jeśli dziewczyna była po dniach płodnych, to niepotrzebnie brała tabletkę EllaOne. Ryzyko ciąży było nieduże, podejrzewam, że żadne. Jeśli cykle są regularne, jak Pan twierdzi, to szans na ciążę nie było. Natomiast zażycie tabletki, o której Pan wspomniał, sprawiło duże zmiany w organizmie dziewczyny. To jest bomba hormonalna - to nie są dropsy! Myślę, że nie trzeba "bardziej" się zabezpieczać. Ryzyko ciąży, o ile jakiekolwiek było, na pewno jest już zerowe.

Odnośnik do komentarza

Jak sama nazwa wskazuje w dni niepłodne nie może dojść do zapłodnienia. No chyba ze dziewczyna miała jakieś wątpliwości co do tego. W takich przypadkach swoje interpretacje może potwierdzać np przy pomocy testera owulacyjnego. Fajne są te na ślinę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...