Skocz do zawartości
Forum

Czy jest sens robić test czy to raczej na pewno nie wygląda na ciążę?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu staramy się z mężem o dziecko. Ostatni raz bez zabezpieczenia kochaliśmy się niecałe 3 tygodnie temu. Według kalendarzyka miesiączkowego powinny to być moje dni płodne. Po tym czasie okres spóźnił mi się tydzień. Dodam, że nie było żadnych czynników które w mojej opinii mogłyby go aż tak opóźnić. Przez ten czas czułam się dość dziwnie, słabo sypiałam, gorączkowałam, miałam migreny a także dziwne uczucie w podbrzuszu, ni to ból, ni to skurcze. dokładnie tydzień po dniu w którym powinnam dostać okres pojawiło się u mnie krwawienie, jednak jest dość dziwne, mało obfite, brązowawe, i w konsystencji bardziej przypomina śluz niż typową okresową krew. Z różnych powodów zależy mi, aby jak najszybciej wiedzieć czy jest szansa że mogę być w ciąży mimo krwawienia. Czy jest sens robić test, czy to raczej na pewno nie wygląda na ciążę? Mieszkam za granicą, więc wizyta u ginekologa to dla mnie w tej chwili trochę bardziej skomplikowana procedura niż w Polsce. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...