Skocz do zawartości
Forum

Szybki wytrysk


Gość szybki4389

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RObert303

Po prostu. Takie uwarunkowania. Niektórzy mogą wytrzymac dłuzej, niektórzy krócej. Wiadomo,ze podniecenie rowniez odgrywa swoją rolę ale nie zawsze. W wielu przypadkach można przedłużyć wytrysk . Poza tym sa ćwiczenia.

Odnośnik do komentarza
Gość boczekrs

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 22-gą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość robert303

No cóż. Podstawowym ćwiczeniem na pewno będzie masturbacja pod prysznicem, dzięki temu sam ćwiczysz umiejętność powstrzymywania wytrysku. Zwykle również drugi stosunek jest dłuższy niż ten pierwszy. Inne polecane sposoby na powstrzymanie wytrysku to na pewno spraye chusteczki oc wipes prezerwatywy

Odnośnik do komentarza
Gość robert303

Rozumiem, że problem występuje w przypadku prezerwatyw na opóźnienie wytrysku? Z gumkami tymi często jest problem ten, że zawierają w sobie zbyt wiele środka przedłużającego wytrysk.Trzeba ten środek po prostu wydłubać. I powinno się poprawić. Jeśli to nie pomoże to pozostaje Ci wiele innych sposobów.Jest dobra seria produktów na opóźnienie wytrysku Orgasm control. W jej skład wchodzą tabletki, spraye oraz wspomniane chusteczki.Proponuję zacząć na początku od chusteczkę, potem ewentualnie kupić sobie spray

Odnośnik do komentarza
Gość szypkostrzelec 50

Ja mam szypkie wytryski i moge trysnąć babie 5 razy za spotkanie, czyli mam 5 przyjemnych orgazmów. A Tyy, za przeproszeniem, debilu płacący za receptę na opóźnianie wytrysku, po 300zl, masz ew. tylko jeden i jednom pszyjemność. Co jest lepsze 5 pszyjemności czy jedno?
Zamiast biadolić, dbaj o organizm, by 5 razy się chuj spuścił w czasie 10-ciu minut, wtedy baba też osiągnie orgazm.
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Do aftora, trohe debilnego: taki wytrysk nie jest chorobą!!! Chorobą będzie brak wytrysku lub trudnoosiągalny, ale tego doświadczysz dopiero po 60-tce jeśli dożyjesz, w co wątpię.

Odnośnik do komentarza

~jotunn
A nie wiem, mi sęe zdarzało całymi godzinami jebać bez wytrysku aż partnerka zaniemogła.

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Chłopie jesteś w temacie "Szybki wtrysk", gdzie mężczyźni szukają pomocy by go opóźnić. Ty nie nie masz szybkiego wytrysku, możesz jebać godzinami i narzekasz, czego ty do chuja pana chcesz. Jesteś Downem?
A ta tfoja partnerka ma jeszcze zdrową pizdę, czy musiała iść do gina na leczenie ran z powodu tarcia chujem na sucho, czyli bez spermy?

Odnośnik do komentarza

tak, prawdopodobnie jestem Downem, bo mam wytrzeszcz oczu i psidozgys, ale penisa mam dorodnego, bo długiego na 18cm i średnicy 4
Do wszyćkich Niedownów: w jebaniu liczy się wielkość penisa a nie wielkość IQ, buuuaaahhhhaa PT Impotenci

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...