Skocz do zawartości
Forum

problem zdrowotny


Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad roku źle się czuję. Nie mam siły w takim stanie prowadzić normalnego życia, zakładać rodziny itd. Piszę tu bo już nie wiem gdzie mam iść. Mam 30lat, mieszkam w Pekinie. Moje dolegliwości to - osłabienie, szybkie męczenie się, szybkie najadanie się, bóly brzucha - w okolicach żołądka, brak ochoty na seks, nadmierne pocenie się, uczucie gorąca. Robiłem badania w Polsce i potem w Pekinie. Mam torbiel nerki 6cm - lekarz w Polsce mówił, że to jest duża, ale że to nie powinno powodować takich dolegliwości. W Chinach chcą mi to wyciąć. W badaniach wyszło, że mam coś nie tak z tarczycą - thyroid tubercle guzek tarczycy? Dużo zjeść nie mogę bo mnie brzuch zaczyna boleć. Ostatnio czyściłem sobie jelita to przez parę dni nie czułem tego bólu. W takim stanie dam radę żyć, ale nie wiem po co mi takie życie :/ Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

Wklejam to co dostałem, tłumaczenie z chińskiego. Dzięki za odpowiedź.
Na obustronnych granicach gruczołu tarczowego nadal występuje wiele guzków, z których większa znajduje się po prawej stronie, a rozmiar około 8 * 5 mm. "CDFI: Brak nieprawidłowości w przepływie krwi.
:
Gruczoł tarczycy ma normalny kształt i wielkość Gładki na powierzchni Gruczoły otworzone Powiększone gruczoły Opróżnione echo CDFI: przepływ krwi jest normalny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...