Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwość, że jestem w ciąży?


Gość f...l

Rekomendowane odpowiedzi

Uprawiałam z chłopakiem petting w 19. dniu 30-dniowego cyklu. Jedyny bezpośredni kontakt narządów płciowych to na długą chwilę przed wytryskiem penisem otarł się o wargi sromowe i później dłonią którą się również pieścił mógł ponownie ich dotknąć. Wytrysk nastąpił później na brzuch i od razu się powycieraliśmy, nie dotykaliśmy potem miejsc intymnych zatem tego się nie obawiam, martwi mnie jedynie ten preejakulat w którym według ostatnich badań też mogą znajdować się plemniki a który nie wiem czy mógł się pojawić i jakoś przenieść (podczas tego delikatnego otarcia się albo dotknięcia palcem) a fora jedynie potęgują mój strach. Czy jest powód do niepokoju?

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Witam!
W 30 dc dni płodne przypadają ok 14-18 dnia cyklu, a owulacja 16dc. Więc podsumowując nie były to dni płodne, nie było penetracji, więc szanse są znikome. Skoro czujesz tyle lęku z tak mało ryzykownej sytuacji, czy nie warto z tym jeszcze poczekać? Czy jak się zapomnicie i nastąpi penetracja, będziecie gotowi przyjąć nowe życie? Może warto o tym pomyśleć teraz, aby uniknąć zbyt szybkiego macierzyństwa/ojcostwa.Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...