Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie dotyczące ryzyka zajścia w ciążę. Wczoraj ja i mój chłopak uprawialiśmy petting. Siedziałam na nim i ocieraliśmy się o siebie będąc w bieliźnie. On dostał wytrysku, którego ja nie poczułam. Sperma w 90% pozostała w bokserkach, a może z 10% zostało przy gumce od bokserek, na brzuchu. Nie wiem, czy podsuwając się do góry nie zgarnelam spermy poprzez skąpe majtki - od ruchów został zagięty materiał pomiędzy wargami sromowymi większymi. Chwilę po wytrysku chłopak położył się obok i wsunął rękę w moje majtki i zaczął pocierać, wpychając bardziej palec przy błonie dziewiczej, przy jej otworze ale nie przebijając jej. Czy jest możliwość żebym ja przypadkiem zgarnęła spermę podsuwając się do gory i później żeby chłopak mi ją rozprowadził po wejsciu do dróg rodnych i wpychał? Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Dodam, że bylo to dzień przed owulacją. W dodatku, chłopak w lutym miał 3 tomografie w krótkim czasie i lekarz neurolog mu powiedział, że jego plemniki są martwe przez najbliższe 3 miesiące z powodu promieniowania, więc "może szaleć" - tak to ujął. Minęło około 1,5 miesiąca od tego badania i tych rzeczy wypowiedzianych przez lekarza. Czy jest możliwe żeby plemniki przebyły całą drogę aż do macicy być może będąc "wpychane" i rozbierane przy otworze błony dziewiczej? Bardzo się stresujemy i prosimy o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Witam!
Z opisanej przez Ciebie sytuacji istnieje małe ryzyko zajścia w ciąże. Choć nie da się go w 100% wykluczyć ponieważ były to dni płodne czyli śluz sprzyjał dostaniu się plemników do celu.Ale myślę, że ryzyko jest niski,zwłaszcza że plemniki były prawdopodobnie martwe.Proponuje spokojnie poczekać na miesiączkę, pamiętaj że stres może opóźnić termin miesiączki.Jeśli nie chcecie zostać zbyt szybko rodzicami to proponuje unikać współżycia w dni płodne i szczególnie owulacje.Polecam stronkę owulacja com
Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...