Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwość, że dziewczyna jest w ciąży?


Gość P...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam martwie sie tym iz moja dziewczyna od okolo 2 mies niema okresu (ma nie regularny okres) jest w wieku 16 lat i uprawiamy sex z zabepieczeniem do tego ani razu w niej nie skonczylem i zrobiliśmy 3 razy testy jeden w tamtym mies jeden 2 tyg temu i kolejny tydzień temu wszytskie wykazaly negatywny wynik wiec moje pytanie o co chodzi i czy mam sie czym martwić dodam iz miala w tym przeciągu kilka razy plamienia(raz w lutym miala przez 4 dni i potem nic i wczoraj cos podobne do okresu i dzis nic) podobne do okresu i bóle brzucha wiec co to może byc,obawiam sie ciąży .

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Witam!
Super,że dbasz o swoją dziewczynę. Mało mężczyzn interesuje się cyklami swoich dziewczyn :) Skoro wykonaliście 3 testy i były negatywne, Twoja dziewczyna nie może być w ciąży. Aby zmniejszyć ryzyko przedwczesnego rodzicielstwa, proponowałabym unormować miesiączkę, bo nieregularne miesiączki są oznaką jakiejś nieprawidłowości i jeszcze te plamienia. Niech Twoja dziewczyna uda się do ginekologa i unormuje miesiączki, wtedy będzie mogła sobie wyznaczać dni płodne i będziecie mogli unikać tych dni, aby nie począć przedwcześnie nowego życia. Niech Twoja dziewczyna nie da sobie wcisnąć tabletek antykoncepcyjnych, niszczą wyściółkę macicy i ogólnie zatruwają organizm i za parę lat może mieć problemy z poczęciem. Proponuję fajne stronki owulacja com i npr pl, oraz iner pl I może przemyślcie czy to jeszcze nie za wcześnie na współżycie...czy będziecie gotowi na rodzicielstwo jeśli nastąpi poczęcie? Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...