Skocz do zawartości
Forum

Czy możliwe jest, że doszło do zapłodnienia?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, rok temu miałam poważne wahania nastroju, dlatego zdecydowałam się na zbadanie poziomu hormonów. Okazało się, ze mam naprawdę znikoma ilość progesteronu. Usłyszałam, ze zajście w ciąże jest niemożliwe. Rozpoczęłam wiec leczenie hormonami. Na początku brałam przez 2 miesiące lek syndi-35, następnie miałam 3 miesiące przerwy. Po tej przerwie lekarz przepisał mi bromocorn, który zażywałam przez 2 miesiące. Po nim znowu powróciłam do syndi. Lekarz zalecił rozpaczać przyjmowanie od 3 dnia miesiączki przez 21 dni, a potem kolejna paczka od znowu 3 dnia miesiączki. Miesiączki mam raczej regularne-28 dni. Dostałam okres zgodnie z planem (16.03.2018) jednak nie było prawie wcale krwawienia. To było bardziej plamienie o zabarwieniu brunatnym. Po 3 dniach wzięłam pierwsza tabletkę, tego samego dnia uprawiałam seks, w czasie którego doszło do pełnego wytrysku. 6 dni po stosunku zauważyłam krwawienie z pochwy, trwało to krótko, ale nie mógła to być miesiączka. Mam następujące pytania : czy możliwe jest ze doszło do zapłodnienia ? jak wiadomo po miesiączce są najprawdopodobniej dni niepłodne, jednak zdążają się wyjątki. Następnie, czy te krwawienie po 6 dniu od stosunku mogą świadczyć o zagnieżdżeniu się? Lek syndi ma działania antykoncepcyjne, jednak słyszałam ze leki antykoncepcyjne działają po 7 dni od ich przyjmowania (wtedy zażyłam dopiero pierwsza). Jaka jest szansa na to ze jestem w ciąży przy tych wszystkich okolicznościach?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...