Skocz do zawartości
Forum

Dieta dla 12-letniego chłopca


Gość ene1232

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem chłopcem chodzę do pierwszej gimnazjum i chcę schudnąć 14 kilo do 15 września kondycji nie mam praktycznie wcale.
Od jutro zaczynam plan na kondycje który wygląda tak:
http://imageshack.us/photo/my-images/819/skanuj0001w.png/
Śniadanie w tygodniu wygląda tak: jem ok. 10 min po wstaniu (1 kajzerka na 3 części z masłem i najczęściej z Nutellą, Almette i szynką oraz serem,szynką i czasem sałata do tego albo parówki z serem w mikrofali lub jajecznice z 3 jajek). N
a II śniadanie jem zazwyczaj po 3 godzinie lekcyjnej bułkę z w/w \\\\\"potrawami\\\\\", ewentualnie jak mam 7 lekcji to jem też drugą bułkę.
Obiad jem zaraz po szkole zazwyczaj ok 14:00 (zależy ile lekcji) i są to prawie zawsze produkty z mąki (naleśniki [raczej nie za często], pierogi) lub ziemniaki czasem są to też warzywa z patelni do tego jakieś mięso lub ryba, czasem pomidory (same lub z jogurtem), jakaś mizeria (nie specjalnie przepadam za ogórkami ale i tak to jem).
Kolacja zazwyczaj ok. 20:00 (lub później jak wrócę z placu) to praktycznie zawsze jakaś bułka (z tym co wyżej) lub coś z jajek.
Miedzy obiadem a kolacją są zazwyczaj jakieś zapychacze typu batonik bułka z czymś itd.
Weekend wygląda tak samo tylko że wstaje o 10:00 lub później idę na plac obiad ok. 15:00 a 16:00 i kolacja po placu
Niestety ostatnio wychodzę coraz rzadziej (tacy znajomi że aż odbierają przyjemność)
I przy okazji może ktoś by polecił jakieś zajęcie szczególnie na lato do uprawiania samemu

Odnośnik do komentarza
Gość czarny77

mój syn ma 12 lat 150 cm wzrostu 50kg wagi zaczyna grać w piłkę nożną chodzi na treningi zaczyna jeżdzić na rowerze na treningach trochę odstaje ruchowo od kolegów w jego wieku nie je śniadania obiad je w szkolnej stołówce jak mu pomóc jeżeli chodzi o odżywianie co powinien jeść na śniadanie na obiad na kolacje i w jakich ilościach jaki czas przed treningiem powinien coś zjeść pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

niech je śniadania, dlaczego ich nie je? To bardzo ważne. Po za tym regularne posiłki, z dużą ilością warzyw,kasze, ryże, chude mięso. Mało słodyczy i fast foodów. Do tego spora dawka ruchu, może basen albo wycieczki rowerowe? Tak aby co dziennie miał jakiś ruch. To mogą być psacery, jazda na rowerze, rolkach, hulajnodze czy deskorolce, pływanie, gra w piłkę czy bieganie. Ważne by było to codizennie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...