Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje ryzyko ciąży?


Gość D...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie,proszę o odpowiedź nie typu że proszę się udać do Ginekologa, tylko to są pan/pani ginekolog sądzi, moja dziweczyna miała okresu 16 lutego 2018r, ogólnie ma torbiela na jajniku, i ma nieregularne miesiączki, 20 marca mieliśmy stosunek bez zabezpieczonia, lecz na 100%nie doszedłem w niej, tylko zanim wszedłem w dziewczynę robiła mi dobrze ręką po stosunku powiedziała mi że jak mi robiła ręką zankm w nią wszedłem poczuła coś na ręce, gdybym to widział nie wszedł bym w nią, lecz ja nie poczułem wogle żadnego doznania a wiem jakie to uczucie bo często się mastubujowalem,kiedyś się jej okres spóźniłal nawet 1.5miesiaca i to zankm 1 raz współżylisny, wzgadlem aplikacji na telefon jak okres miała 16 lutego powinna dostać 16 marca lecz go nie ma 20 marca mieliśmy ten stosunek co Go opisałem, dziewczynie 2 dni później w majątku pojawił się rano bronzowy płyn, a wieczorem malinowy, czym to mzkwsz być spowodowane, tak za około 2 tyg zrobimy test ciążowy, ale zadaje pytanie bo mnie nie pokoi ona ma 17 lat, a jak dziewczyna robiła mi dobrse ręką to wszedłem w nią ale to na dosłownie może max 1mkn bo poczułem ze będę mieć orgazm to wyszedłem z niej i do orgazm wspominałem już ręką aż uzyskałem obfity wytrysk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...