Skocz do zawartości
Forum

Czy ciąża jest prawidłowa?


Gość D...m

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze bo juz sama nie wiem co mam o tym wszystkim myslec. Zaczelo sie tak ze w styczniu dostalam okresu 9go 5 dni jak zazwyczaj to bywa aczkolwoek spozniony tydzien (w poprzednim miesiacu tez tydzien mi sie spoznil) po czym 30 stycznia mialam rowniez okres ale ze tak go okresle dobowy. Test wyszedl bardzo niewyrazny kolejny po tygodniu juz wyrazne dwie krechy szal cial radosc i w ogole. Badania beta pokazuja 5ty tydz ciazy ide na usg nic. Szpital ciaza pozamaciczna placz lament. W szpitalu po 2 dniach pojawil sie pecherzyk 2 mm po paru dniach przy wypisie pecherzyk 3 mm potem przy nastepnej kontoli po tygodniu 6 mm beta ciagle roslo ale jakos tak malo. Teraz po kolejnym tyg poszlam do gin. I okazalo sie ze sa dwa pechwrzyki w macicy o wielkosci 6 mm lekarz kazal zrobic beta w dwu dniowych odstepach i powiedział ze ciaza mogla przestac aie rozwijac. Juz nie wiem co mam o tym wszystkim myslec. Dodam ze w szpitalu wg usg ciaza miala 3 tyg. Boje sie jutrzejszych wynikow beta ze przwstalo rosnac ale z drugiej strony jak przestalo sie rozwijac to skad 2gi pecherzyk blagam doradzcie cos!! ☹☹☹

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...