Skocz do zawartości
Forum

Czy jest to możliwe, żebym była w ciąży?


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

miesiączki Witam.. Piszę z takim problemem i myślę że uzyskam jakąś odpowiedź... Od początku miesiaczkowania mam z nią problem. Zawsze musiałam mieć wywoływana, choć był czas, że miałam naturalnie. Stwierdzono u mnie PCOS i liczne pęcherzyki na jajnikach. Ta wersje ginekolodzy potwierdziali i od hmm 15 roku życia miałam wywoływane miesiączki, przez pewien czas miałam samoistnie miesiączkę, aż do momentu jak poprosiłam lekarza o antykoncepcyjne, aby być zabezpieczona i dalej utrzymywać okres. Na ostatnim usg (w styczniu) doktor stwierdził że wszystko pracuje tak jak powinno. Antykoncepcje stosowałam od lipca 2016r. Miesiąc temu zdecydowałam (po konsultacji z lekarzem) aby ją odstawić. 4 lutego wzięłam ostatnia tabletkę a 9 lutego dostałam miesiączkę. 20 lutego doszło do zbliżenia z moim partnerem. Byłam dzisiaj na USG i doktor powiedział że jajniki pracują, jednakże są liczne pecherzyki. Jednak to dopiero 32 dzien i mówił żeby czekac, bo na obrazie usg nic nie widac. Proszę Was o informację, czy jest to możliwe żebym była w ciąży? Doktor mówi żeby czekać, ale trochę ciężko...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...