Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się boczków?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez miałąm taki problem zy boczkami i brzucholem ale znalazłam sposób raczej nie ja tylko moja kumpela moze to sie wyda dziwne ale po tym co łykałąm skóra się poprawiła nie jest jeszcze rewelacja ale widać efekty ten seodek się nazywa Liliu z tego co sie orijętuje produkuję go firma molecular pooject czy jakoś tak polecam

Odnośnik do komentarza

Tez miałam problem z "kilkoma" nadprogramowymi kilogramami, już w sumie zaczęłam się do nich przyzwyczajać bo ani diety nie pomagały ani suplementy, ale momentu gdy mąż w ramach niby żartu zaczął się lekko prześmiewać to postanowiłam coś zrobić. Przeczytałam chyba wszystkie fora, artykuły itd Padło na sibutraminę 20mg i po problemie, zleciało 12kg, jedynie co ograniczyłam to słodycze i nocne podjadanie. Lek zamówiłam przez internet co tez było trochę ryzykowne, ale na innym forum użytkowniczki miały sprawdzone osoby i faktycznie odbyło się bez najmniejszych problemów. Więc jak coś to polecam Dominikę (www).oglaszamy24.pl/ogloszenie/1806715631/Phentermine-sibutramine-biphasic-slim-sibutramin-epherdine-sprawdzenie-zawartosci.html Ja jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość Monikadomirska

Przede wszystkim zadbaj o zbilansowana dietę, picie dużej ilości wody i sport. Ja do tego dołączyłam zabiegi VelaShape III właśnie na obszar boczków. Miałam 6 zabiegów, co 10 dni i jest bardzo duża zmiana, wreszcie mogę założyć dwuczęściowy kostium czy spodnie o niższym stanie. Wymagało to cierpliwości i pracy, ale było warto. Sam zabieg jest przyjemny, czuje się ciepło i trochę zassanie. Po pierwszym zabiegu miałam delikatne siniaki,ale potem skóra się przyzwyczaiła do wszystkiego. Każdy zabieg trwał 30 min. Potem miałam pic duże ilości wody i chyba to było dla mnie najtrudniejsze. Ale dla takich efektów warto. Zabiegi robiłam w klinice Dr Legrand i mogę polecić to miejsce, bo naprawdę warto się tam wybrać.

Odnośnik do komentarza
Gość Anastazja.K

Jak szybko schudłam dzięki preparatu Slimunox. Przyśpieszył on moją powolną przemianę materii i pohamował łaknienie. Utrzymałam dzięki temu dietę i w 3 miesiące schudłam 12kg. Jestem bardzo zadowolona ponieważ myślałam że po ciąży będzie o wiele trudniej,

Odnośnik do komentarza
Gość Kingabiel12

Monika ja tez korzystałam z tego zabiegu w klinice Dr Legrand i są fajne rezultaty. Ja nie miałam boczków ale trudna do usunięcia oponkę. 3 zabiegi plus dieta i sport i są wreszcie efekty. Także uważam,ze warto skorzystać z tego zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Gość Oksana.W

Ja przez bardzo długi czas stosowałam różne suplementy i różne diety niestety u mnie efektów nie było żadnych.Teraz stosuję Foreverslim zmieniłam podejście wiem że bez ruszenia się z fotela nic nie będzie z żadnego odchudzania.Teraz jestem na diecie biorę Foreverslim i dwa razy dziennie po półgodziny ćwiczę.I proszę efekty są rewelacyjne już schudłam 9 kg a jeszcze całe półtora miesiąca przede mną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...