Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 16 lat, powinnam dostać okres 3 dni temu, jednakże nie jest on aż tak regularny. Odczuwam typowe symptomy jak w czasie miesiączki tz. bóle piersi oraz ból w podbrzuszu. Wszystko inne jest jak najbardziej w porządku nie odczuwam nudności itp. Jednak od dnia, w którym powinnam dostać okres zauważyłam brązowy śluz na wkładce. Jednak gdy, że tak powiem podrażni się lekko szyjke macicy w środku to leci krew tak jak w czasie okresu. Muszę też dodać, że jestem po stosunkach z chłopakiem i 2 razy nie użyliśmy zabezpieczenia i jestem bardzo zestresowana.

Odnośnik do komentarza

Droga 16-latko, jesteś bardzo młoda i jeśli chcesz współżyć, powinnaś rozważyć wybór odpowiedniej antykoncepcji. Nie jestem w stanie stwierdzić, jakie jest ryzyko ciąży, ponieważ nie napisałaś, jakie masz cykle, ile trwają, kiedy doszło do niezabezpieczonych stosunków, w których dniach cyklu, czy były to dni płodne, czy niepłodne. Każdy seks bez zabezpieczenia niesie szansę na poczęcie dziecka, a także ryzyko zarażenia się jakąś chorobą. Pamiętaj, by się chronić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...