Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwość, że jestem w ciąży?


Gość c...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyniku badania. Miesiączka się spóźniała, zrobiłam dwa testy ciążowe - wynik: dwie kreski. Czyli wiadomo. Wizytę u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie. Ciężko mi żyć w niepewności, w którym tygodniu ciąży mogę być, ponieważ miesiączki miałam od dawna nieregularne, ostatnie z nich rozpoczęły się: 18 listopada, 13 grudnia, 10 stycznia oraz 2 lutego, przy czym ta 2 lutego była dziwna, bardziej plamienie i trwała max 2 dni. Dopiero teraz docierają do mnie objawy, które wcześniej bagatelizowałam - ból piersi już wiele tygodni wstecz, za ciasne spodnie, wchodzę na wagę, a tu ważę o 4 kg więcej niż zawsze. To moja trzecia ciąża, mam już dwoje dzieci, więc słyszałam, że może być szybciej widać "brzuch". Zmierzając do celu: bardzo proszę o fachową interpretację mojego wyniku. HCG całkowite: 8556,81 mIU/ml. Przeczucie mówi mi, że ostatnią prawidłową miesiączką była ta z 10 stycznia, co dałoby mi na dziś ostatni dzień 8 tygodnia ciąży (od dnia ost. miesiączki). Natomiast na wynikach badań, które odebrałam podano normy, wg których 6 tydz. to 158-31795, 7 tydz. to 3697-163563, a 8 tydz. to 32065-151410. Więc według interpretacji z laboratorium wyszłoby, że to 6-7 tydzień. Proszę o pomoc, ponieważ mam wielki mętlik w głowie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...