Skocz do zawartości
Forum

zdrada żony


Gość mąż123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość luzacki gość

mam podobnie tylko jeszcze nie byliśmy małżeństwem.Ale była ciąża i to też jest fakt że kobieta robi to z innym.Ale wie ze dziecko jest moje.Zanim sie poznalismy z nim sie znala juz dużo wczesniej.Zamykali się w ubikacji przemysłowej i robili to,a gdy do mnie przyjeżdzała była niechętna zmęczona i senna.A tam pełna energi sypiała z tym gościem.dziś jej tego nie wybaczyłem i niech z tym żyje bo jest popsutą kobietą i to jej sprawa czy sobie wybaczy czy nie.Syn rośnie a kiedyś sie dowie jaką świetną i kochającą ma matkę.Bo dawać w czasie ciąży to chyba najgorsze cholerstwo jakie może być.Wybacz albo zagolop0owałam się.Ja na to.Gdy się zaczynało wiadomo co się robiło i gdzie ja byłem i syn.Sama sobie wybacz i powiedz że sie zagalopowałaś.Dla mnie to zepsute i ochydnę.Wiedząc że się będzie matką zrobić coś takiego z myślą ze nigdy sekret nie ujrzy swiatła dziennego.Niestety sekret został wyjawiony ze szczegółami od samego jego jak wiszący na gałęzi spowiadał sie były jej.W plotki nie wierze pytam z pierwszej ręki.żal mi jej co trzeba mieć w głowie .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...