Skocz do zawartości
Forum

Sama w ciąży.... on nie chce dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jestem w 10 tygodniu ciazy Facet gdy sie dowiedzial kazal usunac jakimiś globulkami pochwowymi Na co się nie zgodziłam.Powiedzial że mnie nienawidzi że jestem egoistka że go wrobiłam bo myślał że brałam tabletki.A dodam że ma 9 letnie dziecko z poprzedniego związku które bardzo kocha Teraz się nie odzywa nie interesuje sie w ogole Chciałabym aby miał kontakt z dzieckiem Czy istnieje szansa że zmieni zdanie i odezwie się zacznie interesować? Bardzo mi źle i tęsknię za nim Co dalej robić???

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Kochana Lucy!
Gratuluje Ci przede wszystkim odwagi i samo zaparcia! Cieszę się że walczysz o swoje dziecko! Sądząc po reakcji Twego partnera jest on strasznie niedojrzałym dupkiem( z góry przepraszam jeśli Cię uraziłam) ale trudno go nazwać inaczej skoro zostawia Cię samą i obraża się jak dziecko ucinając kontakt. Co do Twojego pytania, bardzo często tatusiowie którzy w pierwszej reakcji byli przerażeni i mówili że nie chcą tego dziecka, jak już się urodzi, jak je zobaczą przytulą...po prostu nawiążą relację zmieniają zdanie. Myślę, że też tak będzie zwłaszcza, że jak piszesz kocha swoją 9-letnią córkę. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Lucyy890

Bardzo bym.tego chciała i zależy mi ma normalnych relacjach z nim.Nie musi być ze mną nie musi mnie kochać tylko żeby uznał dziecko i miał z nim kontakt Ciągle mam nadzieje ze on się odezwie Póki co od miesiąca cisza zero kontaktu i zainteresowania. Nie wiem czy jest szansa ze się jakoś ułoży???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...