Skocz do zawartości
Forum

Jaka jest szansa, że jest to ciąża?


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, brałam tabletki antykoncepcyjne YAZZ już od kilku lat, w zeszłym miesiącu poprosiłam ginekologa o zmianę (miałam dość obfite i bolesne miesiączki, bolące piersi, zmiany nastroju itp.) i dostałam nowe tabletki Vines. Było to dokładnie 1 lutego gdy dostałam receptę, niestety tego samego dnia skończyłam brać ostatnią tabletkę placebo z blistra YAZZ i nie mogłam nigdzie dostać w aptece Vines więc zamówiłam na kolejny dzień by mi je sprowadzono. Tak więc nie wzięłam pierwszej tabletki z blistra Vines. Następnego dnia kupiłam i przyjęłam tabletkę, wg instrukcji trzeba się w takim przypadku zabezpieczać mechanicznie przez kolejne 7 dni, tak też zrobiłam - stosunek odbyłam w 7 dniu brania tabletki Vines. Obecnie jestem na etapie 3 tabletki placebo Vines i krwawienie nie wystąpiło, nie mam absolutnie żadnych objawów miesiączki, żadnego plamienia (nawet wcześniej) bolących piersi, bólu brzucha - nic - no może poza rozdrażnieniem ;) I tutaj pojawia się moje pytanie: Jaka jest szansa, że jest to ciąża? Czy też jest to naturalne po zmianie tabletek na inne? Bardzo się stresuję ponieważ w obecnym czasie nie mogę sobie pozwolić na dziecko. Dodam tylko, że przed pominięciem tabletki również nie współżyłam ponad tydzień. Bardzo proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość anielka88

poczekaj do 3-go opakowania,organizm musi się przyzwyczaić, miałam podobnie.. jeśli oczywiście się zabezpieczałaś się przy vines dodatkowo prezerwatywą, to nie ma co panikować. Spokojnie, poczekaj.. jak się bedziesz czuła coraz gorzej to najlepiej idź do ginekologa :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...