Skocz do zawartości
Forum

ubrania w ciązy


Gość klepsydra 9

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klepsydra 9

Kobitki, jestem po dwóch ciążach dawien dawno temu i teraz trzecia się wreszcie przypałętała <3 wszytsko tak samo jak w pierwszej się póki co odbywa, a w obu miałam identyczny przyrost wagi wiec w trzeciej pewnie będzie tak samo. chciałam sobie zamóić kilka ubrań ale nie mogę znaleźć żadnego sensownego miejsca w którym będę mogła to zrobić na raz. bo albo są zwykłe ale nie z wysokim stanem. a jak już są takie na początek to nie zamóię ciążowych jednocześnie już na później... heeelp

Odnośnik do komentarza
Gość 6Makówka

szukasz sklepu kontretnego? żeby tu się na mnie hejt nie rzucił jak podam. czy wskazówki gdzie szukać? od razu mówię, że ja to tylko w obrębie internetowych sklepów się poruszam, bo znalezienie czegoś na miejscu w rozsądnej cenie jest jak dla mnie niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Gość klepsydra 9

Nie ma sprawy, internetowo dla mnie jeszcze lepiej bo niestety ale mam uczulenie na mierzenie :D nie jestem standardowa. A że teraz mdłości to już w ogóle, lepiej mi poklikac myszką i kupić niż łazić jak po godzinie mi się już spać chce niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza
Gość rosebudx

to i ja się podłączę pod pytanie skąd zamawiacie ciuszki ciążowe. mi zależy na niskiej cenie bo to przecież długo się nie nosi a jeszcze jestem przed ciążą, zaczęliśmy się starać właśnie. poza tym nie planujemy więcej dzieci raczej więc nie będę na pewno tego przechowywać na "później".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...