Skocz do zawartości
Forum

Czy jest ryzyko zajścia w ciążę?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Piszę w imieniu mojej dziewczyny. Sytuacja wygląda tak, że ma ona 18 lat. Jesteśmy ze sobą pół roku i jak sama twierdziła miała ze mną pierwszy swój stosunek (w prezerwatywie durex) w tym miesiącu. Niestety prezerwatywa pękła (nie było wytrysku) po prostu w pewnym momencie poczułem, że pękła więc od razu wyjąłem i skończyliśmy stosunek. Ostatni pierwszy dzień okresu miała 30 stycznia, prawie zawsze ma co 28 dni i wczoraj wg jej aplikacji kalendarzyka, który ma od 2 miesięcy powinna dostać okresu. Kochaliśmy się w noc 14 lutego, a 15 niby wg kalendarzyka powinna mieć dni niepłodne. Czy jest ryzyko, że coś zmajstrowaliśmy ? I jaka jest na to szansa skoro nie było wytrysku. Dziewczyna bardzo się stresuje, że dzisiaj znowu nie dostaje okresu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli ostatnio miesiączka rozpoczęła się 30 stycznia, a współżyliście 14 lutego, a cykle trwają średnio 28 dni, to do stosunku doszło w dni płodne. Dziewczyna nieprawidłowo wyznaczyła sobie dzień owulacji. Chyba że owulacja przesunęła się ze względu na stres, chorobę, przeziębienie itp. Seks w dzień płodny niesie ryzyko ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...