Skocz do zawartości
Forum

Czy to normalne, że nie było jeszcze zarodka?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Ostatnia miesiączkę miałam 20.01. 19.02 poszłam zrobić wynik beta hcg 254. Wczoraj poszłam do lekarza, po zrobieniu usg dopochwowego stwierdził on obecność pęcherzyka plodowego, jednak nie zauważył Tm zarodka. Powiedział że jest to 5 tydzień ciąży i jest ona bardzo wczesna. I nie wiadomo jeszcze czy z tego będzie dzidziuś. Dał mi też do zrozumienia że z tak wczesna ciąża nie powinnam do niego przychodzić. Czy miał rację? I czy to normalne że nie było jeszcze zarodka? To moja pierwsza ciąża i bardzo się martwię

Odnośnik do komentarza

Ja poszłam w 6 tygodniu i też był widoczny tylko pęcherzyk ciazowyy. Kolejne usg mam w 10 tygodniu, więc mam nadzieje, że będzie w porządku. 5 tydzień to faktycznie bardzo wcześnie, zazwyczaj na tym etapie jeszcze nic nie wiadomo, dopiero kolejne badanie ok. 8 tygodnia daje już odpowiedź na pytanie czy zarodek się rozwija.
Moja lekarka również stwierdziła, że przyszłam za wcześnie, jednak nie mogłam odwlekac wizyty ze względu na problemy zdrowotne i faktycznie - musiałam zacząć przyjmować odpowiednie leki. Także lekarze czasem są niemili, ale patrzą na to z perspektywy swojego doświadczenia, a nie przez emocje, jak my :-) osobiście zastanawiam się nad zmianą lekarza, ale dam jej jeszcze szansę na kolejnej wizycie. Choć to pierwsze usg zostało mi.zrobione z ogromną łaską, niestety.

Odnośnik do komentarza
Gość Autorka

Dzięki za odpowiedź. Ja też poszłam do lekarza że względu na swoją pracę ( system tzw. zrównoważonego czasu pracy) i pracy dość wyczerpującej żeby dostać zaświadczenie. Na pewno nie będzie to mój lekarz prowadzący

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...