Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Gość i...l

Rekomendowane odpowiedzi

Od tego miesiąca pierwszy raz zazylam tabletki antykoncepcyjne Novynette na początku było wszytko okej brałam zawsze o godzinie 20 , ale zaczęły się wychodzenia z domu i wracanie o 23 01 h brałam nie regularnie .. popijalam nawet węglem bo strasznie bolał mnie żołądek i brałam to czasami gdy mnie brzuch bolał czasami nie pamiętam że też zazylam węgiel wraz z pigułka w 21 dniu. Przerwy między pigułka A węglem było 1-2h A w 21 dniu wzielam od razu z pigułka 2 kapsułki.. kochałam się z chłopakiem od następnego tygodnia brania pigułek bez gumki i kończył we mnie , aż wstyd mówić Ale robilismy to prawie codziennie i w dni niby tych plodnych :( potem czytając C może osłabiac załamalam się bo bym tam węgiel aktywny A ja brałam to w nieswiadomosci że może osłabiac dzialanie pigułek :( ... Po tym miałam pewnośc że będę więc dla mnie różnicy nie miało wogole i jechaliśmy się nawet w 7 dniowej przerwie 2 razy i tez we mnie skończył . Czy mogę być w ciąży???! Dziś akurat dostałam plamienia Ale miewalam źle dni ,od kiedy się kochaliśmy w 7 dniowej przerwie :( jajnik lewy zaczął mnie kuc,pobolewal mnie podbrzusze i żołądek:( ciągle, na szczęście wymiotow nie miałam,ale za to napady gorąca, proszę o szybką odpowiedź:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...