Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość x...m

Jak skutecznie schudnąć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość x...m

Witam mam 14 lat ( tym roku 15 ) waże 92 kilo potrzebuje schudnąć ok.20 - 30 kg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość isatry

Nie byłam nigdy otyła, ale po okresie intensywnego stresu związanego ze studiami przestałam być zadowolona z tego, jak wygląda moje ciało. Nigdy nie miałam wcześniej styczności z żadną dietą, dlatego wydawało mi się to czymś dużym, wielką zmianą która mnie przerośnie. Pewności siebie nabyłam dzięki rozmowom z Olą Łomzik - jej diet coaching prowadzony przez Skype dodał mi wiary w siebie i niesamowitej dawki pozytywnej motywacji!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julia.J2

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslimu. Poleciła mi go koleżanka i jestem jej bardzo za to wdzięczna. 12 kilo mniej i jeszcze dwa tygodnie odchudzania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia56777

Też miałam problem z nadwagą, stosowałam wiele suplementów bez żadnych efektów,pojawiał się jedynie efekt jojo po odstawieniu także nie polecam. Nie dawno trafiłam na tę dietę http://xurl.pl/wygrajdiete i widzę efekty ,schudłam już 8 kg i walczę dalej . Aktualnie jest do wygrania plan żywieniowy wraz z konsultacją dietetyczną .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...