Skocz do zawartości
Forum

Zapłodnienie przy przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych


Gość Agnieszka2103

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka2103

Witam. Obawiam się że mogę być w ciąży. Biorę tabletki antykoncepcyjne. Zażyłam jedno opakowanie, następnie przerwa tygodniowa i znów tabletki brane przez ok. 2 tyg. po tym czasie doszło do stosunku. Zabezpieczyliśmy się dodatkowo prezerwatywą ale ta pękła. Dokończyłam opakowanie i w czasie tej 7-dniowej przerwy nie widzę miesiączki. Od stosunku mija 2 tygodnie.Dziś jest czwartek a poniedziałek (18 lipca) muszę zacząć brać kolejne opakowanie. Co prawda wyjechałam do Włoch i nie wiem czy to też mogło wpłynąć na opóźnienie. Jedną rzeczą co mnie martwi to biały śluz wydzielający się z pochwy i bóle w okolicy jajników. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

przy każdym opakowaniu tabletek, masz ulotkę i rozpiskę co robić, gdy zapomnisz tabletki i w jakim czasie, w jakim tygodniu i wtedy masz rady jak postepwac, czyli np. przez 5 dni po zapomnieniu tabletki w 2 tygodniu, stosowac prezerwatywy itp. jesli przyjmowalas tabletki tak jak powinnas, to wystepuje niewielkie ryzyko zplodnienia, ale pamietaj ze zadna metoda nigdy nie chorni w 100%, bo zawsze są jakies wyjatki

Odnośnik do komentarza

nie sądzę aby wyjazd wpłynął na opóźnienie bo to nie jest miesiaczka tylko krwawienie z odstawienia, wiec na to nie ma wpływu wyjazd tylko brak tabletek.Jesli nie pominelas tabletki raczej nie jestes w ciazy krwawienia nie dostaals bo przy pierwszych 2-3 opakowaniach zawsze jest albo plamienie albo brak orkesu itp. jesli sie boisz zrob test ciazowy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...