Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość c...l

Czy dam radę schudnąć 10 kg?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dyzia22

Ja z nadwagą którą miałam nie czułam dobrze sama ze sobą.Strasznie przeszkadzały mi te niechciane kilogramy.Poradziłam sobie z tym dopiero jak zdecydowałam się na branie Foreverslimu .Stopniowo z tygodnia na tydzień kilogramów ubywało a ja wracałam do wagi z przed ładnych paru lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marzena 21t

Jeżeli chodzi o odchudzanie, to mi bardzo pomogło zastosowanie obok diety Slimunox.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tinnaXX

Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje Biphasic Slim problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam te tabletki koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. Biphasic Slim to na prawdę dobry wybór, zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu a jednocześnie daje "kopa" energii. Jesli macie pytania czy wątpliwości dzwońcie/piszcie - Kasia (kom.739 202 359). Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elza765

W moim przypadku Slimunox przyniósł bardzo dobre efekty.Tabletki plus minimalny wysiłek fizyczny to znaczy basen raz w tygodniu ,a wynik to 10 kg w dwa miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tola.T

Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maro22

Tez tak macie, że każda dieta w 100% nie miała sensu, suplementy nie działają tak cudownie jak na reklamach??? tj. W moim przypadku kiedy przechodziłam na dietę traciłam kilogramy i w ciągu miesiąca one wracały. Więc sięgnęłam po tabletki. Kupiłam od Natalii Biphasic Slim, bo o nim dziewczyny pisały najbardziej pozytywnie. Pierwszy tydzień 2kg mniej, po 6 tygodniach 10 kg! Do dnia dzisiejszego waga jest cały czas utrzymana. Nie wiem jak to działa, ale działa. Wróciłam do ciuchów przed ciąży, a myślałam, że nigdy nie będzie to możliwe. Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to polecam skontaktować się z Natalią (kom. 733 566 390), każdy kto zamawiał od niej wie, że to 100% jakości i pewności. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sandra 34

Mi po zastosowaniu Slimuniox obok diety udało się zrzucić 12 kilo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masakra, same pseudo reklamy.
Jeśli chcesz zrzucić wagę to idź do normalnego dietetyka, trzymaj dietę i włącz aktywność fizyczną. Nie istnieją diety cud, nie stosuj glodowek (diet w stylu 1000kcal), tabletki też nie sprawia, że w cudowny sposób stracisz wagę, to jest kłamstwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariola KI

Moim zdaniem jeżeli chodzi o odchudznaie to nie ma lepszego sposobu jak zastosowanie Slimunox.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość vienna32

Próbując odchudzać się samodzielnie miałam zawsze problemy z ustaleniem sobie diety. Co mogę jeść czego nie i w jakich ilościach. Mam wrażenie, że to co sobie wymyślałam na podstawie informacji w internecie nie było dobrane odpowiednio pod mój organizm i nie było pełno wartościowe.. Zawsze jakoś dziwnie się czułam bez energii itp. Od chwili gdy skontaktowałam się z Adą (kom.731 154 299) wszystko się zmieniło. Pomogła mi wybrać PHEN 375, środek który ogranicza uczucie głodu i apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. Aktualnie -9kg ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...