Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć ok. 20 kg?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym schudnąć około 20 kg. Mam 181 wzrostu i ważę 98kg. Moja aktywności fizyczna wygląda tak : Poniedziałek, wtorek, czwartek 1,5h zajęci sportów walki. A w resztę dni chciałam chodzić na silownie lub biegać. Nie ukrywam że czasami opuszczam trening że względu na kontuzjie. Nie wiem jak się zabrać za to wszystko, słodyczy nie jem wogole, staram się jeść zdrowo ale to nic nie pomaga..

Odnośnik do komentarza

Odchudzanie...często odkładamy w czasie prawda? Bo się nie chce, bo coś wypadło, bo ciężki dzień itd. W końcu się spięłam i postanowiłam, że pora coś zmienić. Jak najszybciej. Oprócz rezygnacji z słodyczy i chleba zaczęłam kuracje polecanym na forum środkiem PHEN 375 i efekty są lepsze niż się spodziewałam. Tabletki zawierają najwyższa dostępna dawkę fenterminy, która wykorzystywana jest w leczeniu nadwagi i otyłości w krótkim okresie. Spośród wielu leków należących do tej samej kategorii, jest to najlepszy wybór,ponieważ działa natychmiast w ośrodkach kontroli głodu w naszych mózgach, podczas gdy inne leki działają tylko na układ trawienny. Dzięki PHEN 375 wymarzona sylwetka staje się faktem. Zawsze byłam pewna siebie, ale po stracie 8 kg moja pewność siebie zrobiła się jeszcze większa. Kobieca, seksowna, zgrabna i kształtna sylwetka, tak tego chciałam. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Zuzią kom 881 354 456 . Warto!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...