Skocz do zawartości
Forum

Co mogę zrobić, żeby schudnąć?


Gość e...l

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też byłam pozytywnie zaskoczona skutecznością tabletek Foreverslim.Na początku szło mi bardzo marnie ale jak zmieniłam dietę kupiłam sobie bieżnię ,i waga poszybowała w dól.Warto poświęcić trzy miesiące aby mieć z powrotem figurę nastolatki.

Odnośnik do komentarza

Proste - zacznij liczyć kalorie. W moim przypadku zdało egzamin. Nie byłem nigdy fanem odmawiania sobie niektórych potraw bo wychodzę z założenia, że życie jest zbyt krótkie na takie rzeczy. Zamówiłem białko i witaminy z elitesportfood.pl i jakoś leci. Trzymam sie limitu kalorii, piję dużo wody i widzę różnice. Zresztą nie tylko ja..

Odnośnik do komentarza

A ja polecam skorzystanie z konsultacji z dobrą dietetyczką. Też mam problemy z nadwagą i ciągle chce mi się jeść. Próbowałam wielu diet, również z internetu ale efekty były krótkotrwałe. Obecnie jestem pod opieką pani dietetyk Edyty Harmata która przyjmuje w Oświęcimskim Centrum Medycznym Medicome. Super kobieta, cierpliwa, uśmiechnięta. Liczę na efekty, jestem na początku drogi w zrzucaniu kilogramów. Trzymajcie kciuki!

Odnośnik do komentarza

Tabletkom mówię nie. Są ludzie, którzy zarabiają na reklamowaniu różnych specyfików na różnych forach więc dziel to wszystko przez pół. Niestety aby schudnąć trzeba sobie uświadomić że tyje się przed nadmierne jedzenie w stosunku do poziomu ruchu. Jedyną zdrową, i trwałą metodą na stracenie zbędnych kilogramów to niestety walka z własnymi słabościami czyli mniej jeść i więcej się ruszać. Nie mówię tego złośliwie, sama mam parę kilo w zapasie ale taki jest fakt. Nie są jednak dobre szybkie zmiany w diecie, jeśli za szybko ograniczysz jedzenie, zaczniesz jeść same warzywa i rzucić słodycze od tak na raz, nie wróżę sukcesu. Wiem z doświadczenia, że łatwiej utrzymać dietę jeśli robi się to stopniowo. Zastanów się co jesz i jak możesz to poprawić. Np jeśli nie wytrzymasz dnia bez słodyczy, kup sobie gorące kubki (kisiel, budyń) nie jest to może całkiem zdrowe ale ma taki plus, że ma mniej kalorii niż batonik a zaspakaja cukrowego głoda na jakiś czas. Pomagały mi też śliwki suszone i jogurt grecki z miodem (podobno wapń z nabiału ogranicza wchłanianie tłuszczu) oraz domowe racuszki z otrębami smażyłam je na patelni teflonowej bez tłuszczu. Jeśli słodzisz herbatę i kawę postaraj się systematycznie zmniejszać ilość dodawanego cukru aż zejdziesz do 0, jeśli to niemożliwe wybierz ksylitol - to naturalny cukier brzozowy zawiera mniej kalori i jest zdrowszy. Podobnie z pieczywem - zacznij od zdrowszego zamiennika białego pieczywa na razowe lub graham. Osobiście wolę bułki poza tym łatwiej pilnować porcji wybierając bułki. Ja na początku zjadałam na śniadanie dwie bułki z dodatkami i systematycznie zmniejszałam ilość pieczywa na rzecz zdrowych dodatków np. świeże lub piklowane warzywa. Potem jak już przyzwyczajasz się do wielkości porcji zmniejszasz ilość pieczywa. Jeśli chodzi o produkty light - zalecam ostrożność. Mleko light jest ok zawiera mniej tłuszczu (a co za tym idzie mniej witamin rozpuszczalnych w tłuszczach jak ADE) ale uważaj na serki jogurty i sery żółte - producenci często usuwając tłuszcz muszą dodać czegoś co poprawi konsystencję lub smak czasem dorzucą sztucznego cukru (dowiedziałam się, że mimo mniejszej kaloryczności wprowadza w błąd mózg który będzie chciał wyjść na swoje i zjesz de facto więcej). Jeśli chodzi o posiłki powinnaś jeść o określonych porach - łatwiej wtedy zapanować nad głodem. Nie można pomijać śniadań dobre są wysokobiałkowe zawierające błonnik np jajecznica z dwóch jajek (na suchej patelni) i grahamka lub chudy twarożek ze szczypiorkiem (tylko nie zalej tłustą śmietaną, wybierz jogurt grecki) i warzywka... Ostatni posiłek 18-19.

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna-Monika

Ja dałam radę, gdy obok ćwiczęń zastosowałam Slimunox oraz dietę. Nie mniej wszystko należy robić w swoim czasie i z głową. Nie wiem jak ma się naście lat, to nie mając faktycznie stwierdzonej nadwagi przez lekarza i zaleceń dietetyka nie powinno się samemu ustalac diety. podobnie nie powinno się przesadzać w ciąży i to za równo w samej ciąży jak i po porodzie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...