Skocz do zawartości
Forum

Brak rozwodu


Gość Simon1930

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Simon1930

Witam.
Miesiąc temu miałem sprawę rozwodową. Miałem z żoną rozwód za porozumieniem stron. Mam z żoną dzieci, dlatego sąd nie dał nam rozwoju. Ja układam życie z inną kobietą i chciałbym się z nią ożenić ale nie mam rozwodu
Co mogę zrobić w tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Gość Simon1930

ka-wa
Być może sąd nie dostrzegł trwałego rozpadu małżeństwa.
Nie ma znaczenia co bys chciał, liczy się stan faktyczny.

No ok Ale czy jest sens skoro nie mieszkamy razem, Nie wiem gdzie ona mieszka, do dzieci nie przyjeżdżam bo mi zabroniła. Przecież to bezsensu.

Odnośnik do komentarza

To już rozmawiaj z adwokatem, skoro miałeś sprawę rozwodową, to dziwne ,że nie znasz nawet adresu żony, przecież musiałeś podać go w sądzie składając pozew.
Miałeś adwokata? Masz zasądzone alimenty? Jak sąd uzasadnił dokładnie brak orzeczenia o rozwodzie?
Bo nie wmówisz mi ,że nie dostałeś rozwodu tylko dlatego ,że macie dzieci, bo to nie determinuje rozwodu.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Simom1930

ka-wa
To już rozmawiaj z adwokatem, skoro miałeś sprawę rozwodową, to dziwne ,że nie znasz nawet adresu żony, przecież musiałeś podać go w sądzie składając pozew.
Miałeś adwokata? Masz zasądzone alimenty? Jak sąd uzasadnił dokładnie brak orzeczenia o rozwodzie?
Bo nie wmówisz mi ,że nie dostałeś rozwodu tylko dlatego ,że macie dzieci, bo to nie determinuje rozwodu.

W trakcie rozwodu nie mieszkałem z żoną, a po drugie to już trochę minęło od rozprawy więc mogła się wyprowadzić gdzieś.
Miałem adwokata. Mam również alimenty.

Odnośnik do komentarza
Gość Simon1930

ka-wa
Ja nie będę nic udawadniała, bo nie mam instrumentów sprawdzających, w przeciwieństwie do sądu.
Przeczytaj uzasadnienie wyroku, a wszystko powinieneś wiedzieć.
Możesz się odwołać.

Taka dyskusja na forum nic nie wniesie.

Mi o nic innego nie chodzi tylko o rozwód bo chce sobie ułożyć życie po swojemu i już, Ale ok poszukam pomoc gdzie indziej

Odnośnik do komentarza

W polskim sądzie mężczyzna nie ma lekko, oczywiście w sprawach rozwodowych, więc do pomocy wziąłem kancelarię http://www.centrumrozwodow.pl/sprawy-rodzinne-opole/. Udało mi się całe szczęście zabezpieczyć kontakty z córką. To mnie najbardziej interesowało. Żona poszła na ekonomiczne powiedziałbym ustępstwa, rozwód bez orzekania o winie, nawet z pewnym planem wychowawczym, ale czy on będzie dotrzymany, czy nie to jeszcze nie wiem. Pieśń przyszłości. W każdym razie kancelarię i adwokat Annę polecam gorąco.


 

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, że mój rozwód do łatwych nie należał bo mąż się stawiał i wydaje mi się, że gdyby nie Pani Anna Maria Rop z Kancelarii na Chabrów (adres mailowy kancelaria.rop@wp.pl  i telefon 504160253) to byłoby mi ciężko tą sprawę przeprowadzić. Natomiast z jej pomocą udało się uzyskać i dobrą opcję jeśli chodzi o podział majątku i korzystne dla mnie rozwiązania w zakresie opieki nad dziećmi.

Odnośnik do komentarza

U mnie rozwój poszedł z orzeczeniem o winie. Teraz konsultowałam się z Anną Rop w Centrum Rozwodów, kancelaria.rop@wp.pl, żeby ustawić alimenty na siebie, bo znajduję się w kiepskiej sytuacji zdrowotnej. Mąż pracował, ja siedziałam w domu, później zachorowałam i już chciał życie zmieniać, dlatego nie daruję. Jestem na dobrej drodze do wygranej. Panią adwokat gorąco polecam, bo właśnie mnie na taką ścieżkę mniej więcej po konsultacjach naprowadziła. Szkoda życia na zamartwianie się. Trzeba zadziałać, a prawo stoi po stronie skrzywdzonych kobiet.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...