Skocz do zawartości
Forum

Dieta i ćwiczenia dla 21-latki


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 21 lat waże 74kg , wzrostu mam 173cm. Chciałbym schudnąć jak najbardziej tylko wtedy do ilu kilogramów najlepiej ? Pracę mam natomiast siedzącą dużo też chodzę :) Kuchnia jaką preferowałem była zła mniej owoców i mniej warzyw wiecej coszl z fastfood pizza czy zapiekanki. Co polecicie na schudniecie?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie ja uważam, że najważniejsze jest zachowanie zdrowego rozsądku. Dlatego jeżeli przede wszystkim szukacie skutecznego sposobu na efektywny trening, który pomoże Ci poprawić kondycję i spalić zalegającą tkankę tłuszczową to Koniecznie zajrzyj na stronę https://anetaflorczyk.net/trening-aerobowy/ na której przeczytaj artykuł poświęcony temu tematowi. Dowiesz się, jakie są najlepsze formy treningu aerobowego, jakie korzyści przynosi regularne ćwiczenie i jakich błędów unikać, aby przynosiły one realne efekty. Na pewno będzie to dużo łatwiejsze i oczywiście mam nadzieję, że efekty końcowe będą w pełni zadowalające. 

Odnośnik do komentarza

Dopasowanie odpowiedniej diety ma ogromne znaczenie, a warto zaznaczyc, ze kazdy z nas jest inny  i nie ma jednej swietnej diety cud uniwersalnej dla wszystkich. Najlepiej takie cos ustalac z dietetykiem, zeby wiedziec, ze wszystko jest ok i ze nie bedzie z tego wiekszej szkody niz pozytky. Jak cos, to w szpitalu Medicover jest klinika leczenia otylosci, maja tam specjalistów

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...