Skocz do zawartości
Forum

Nie umiem włożyć penisa do pochwy


Gość zamek

Rekomendowane odpowiedzi

pryśnij penisa chlorkiem etylu, by uniknąć bólu, obetnij, wstrzyknij rzadkiego gipsu dentystycznego, posmaruj pizdę towotem traktorowym, załóż okulary 4-ki a na 100% wsuniesz go do pizdy. Baba osiągnie orgazmów mnóstwo, a ty będziesz piał sopranem z radości.

Odnośnik do komentarza

Kobieta powinna ci pomóc jak masz problemy, niech go złapie i wprowadzi. Chyba, że nie możesz go wprowadzić, bo kobieta jest "zamknięta". Kiedy kobieta się stresuje, czy coś jest nie tak, boi się no nie wiem ona zwykle zna ten powód. To palcem bardzo łątwo wyczyć różnicę, Przed chwilą wchodziły bez kłopotu 3 palce głęboko, a teraz ledwo jeden. Nie wolno wtedy robić nic na siłę, tylko odpuścić, zrobić jej masaż, minetę, co woli, a jeszcze lepiej pogadać co jest grane. Ja w jednym ze związków nie raz nie dwa na coś takiego trafiłem. Niestety, znałem jej szefową, i strasznie ryła głowy. Dopiero jej to przeszło jak zmieniła pracę. A jeżeli jest sucha, to się wysil kurwa. Najlepszym sposobem, kiedy ona leży na plecach jest wsadzenie 3 palców środkowych dłoni, tak do 3/4 długości nie za głęboko, i systematyczne szybkie pulsowe ruchy naciskając na górną ścianę pochwy. I tak napierdalasz, w szybkim tempie, dosłownie jakbyś stukał w punkt G, wręcz napierdalał z karabinu. Efekt? Będziesz mógł zauważyć, jak kobieta się dosłownie posika. Jak twoja dłoń zacznie chlupać, to raczej nie powiesz, że jest za sucho. Minus jest taki, że ten śluz tak naprawdę stosunkowo szybko wysycha, więc na tym co wyprodukujesz za pomocą ręki, musisz zadbać, by podczas penetracji, nie ruchać jej bezmyślnie, tylko zadbać o to by było jej dobrze, wtedy nie będzie sucho, i seks powinien być udany.

Odnośnik do komentarza
Gość jp2 jebal male dzieci
W dniu 15.12.2015 o 17:21, Gość rada 30 napisał:

1.gra wstępna, czyli pieszczoty manualno- werbalno oralne, by wytworzył się śluz w pochwie
2. na wszelki wypadek posmarowanie warg sromowych i żołądzi KY
3. absolutnie nie używać gumek

Nie uzywac gumek? Chlopie, ty wiesz, co w tym momencie napisales i jak glupie rady dajesz czlowiekowi?XD Jasne, niech podczas potencjalnie udanego pierwszego razu narobi sobie dzieciXDDD

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...