Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość m...l

Jak w wieku 19 lat schudnąć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agaAmm

Tez mam ten sam problem, po przymiarce ciuchów na lato stwierdziłam że strasznie się zaniedbałam ostatnio. Wiem, że nie dla mnie są diety cud czy suplementy ziołowe. Dużo czytałam na ten temat i na jednym z forum dziewczyny polecały środek BIPHASIC SLIM, który odpowiada za redukcję wagi i tłumienie poczucia głodu. podobno rewelacja. Zamówiłam z linku, który podawali od polecanej dziewczyny (www)oglaszamy24.pl/ogloszenie/1806715631/Phentermine-sibutramine-biphasic-slim-sibutramin-epherdine-sprawdzenie-zawartosci.html i tyle. Biorę 1,5 tyg i jak narazie -5kg, efektów ubocznych żadnych nie odczuwam. Przesyłka przyszła szybko i co najważniejsze można sprawdzić zawartość przy odbiorze bo trochę obawiałam się oszustów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość fugaa22

Wydaje mi się że kluczem do zrzucenia wagi jest przede wszystkim zmiana diety i walka ze złymi nawykami.Dwa miesiące to wystarczająco dużo czasu aby nauczyć się jeść od nowa.Jeżeli każdy odchudzający się zmieni podejście do tego co je jak je to z pewnością uda mu się schudnąć. Dodatkowo polecam Meridie, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Natalią, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 733 566 390. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daria Y

Moim zdaniem jednym z najlepszych sposobów jest zastosowanie Foreverslim. Mi te tabletki od momentu jak zaczęłam je stosowac obok diety oczywiście pomogły w pozbyciu się 13 kilo nadwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 124Grażyna

Mi bardzo pomogło zastosowanie Slimunox, ale prawda jest taka, ze to ty decydujesz jaką dietę, suplement i ćwiczenia stosujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...