Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Bartek995

Tabletki na potencję

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Joachimm

Na spadek potencji szczerze mogę polecić środek o nazwie IQman. Też cierpiałem na ten problem, stosowałem wiele preparatów, niestety bezskutecznie. Dopiero po IQman moje życie seksualne wróciło do normy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Witold.G

Ja też stosowałem iqman i jak najbardziej jestem zadowolony, w końcu seks jest spokojny (bez stresu) i znów jest przyjamnością

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasjusz.S3

Moim zdaniem IQman to jeden z pewniejszych i bezpieczniejszych środków tego rodzaju jakie można kupić w Polsce. No i co też ważne, legalnie dopuszczony do obrotu w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomasz.a2

Ja też jestem zadowolony z efektów działania iqman, w końcu znów mogę cieszyć się seksem, bez drżenia, że coś się stanie w trakcie nie tak jak powinno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek547

Zaburzenia erekcji to nic dziwnego, każdemu może się to zdarzyć zwłaszcza jeżeli ma dużo problemów na głowie. Sam przez to przechodziłem więc wiem jaki to problem dla mężczyzny. Z doświadczenia polecam IQMAN, to tabletki które szybko poradzą sobie z takim problemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zbyszko.O

Też stosowałem iqman i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z tego,że w końcu się zdecydowałem. Znów wiem, jak smakuje naprawdę seks...bo już prawie zapomniałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szymon.N

Ja też stosowałem iqman i uważam, że jeżeli chodzi o poprawę erekcji to nie ma lepszego środka, jeżeli chodzi o działanie długofalowe i stałe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja miałem problem z utrzymaniem wzwodu, poranna erekcja w porządku, faza wstępna w porządku, co wszedłem w żonę to po seksundzie dramat, flak, wstyd i zażenowanie. I tu nie chodzi broń boże o moją żonę, bo jest niesamowita, może to moja wina, stres, niedospanie, siedzenie z dzieciakami całe dnie, więc i zmęczenie daje o sobie znać. Byłem w aptece i zaciągnąłem opinii farmaceuty i teraz są tabletki bez recepty nazywają się max on, czy ktoś z was je brał? jak efekty? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...