Skocz do zawartości
Forum

Tabletki na potencję


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sławomir.W

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony, w końcu znów czuję się kochany, bo jak zauważyłem, to po tym jak odżyła moja żona po tym jak zaczęliśmy śię znów normalnie kochać, to zdałem sobie sprawę jak jej brakowało tego...

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najlepszym kumplem erekcji jest maxon active. Miałem problem z erekcją, a raczej jej utrzymaniem, a po maxon tego nie mam. Jeżeli palisz, to przestań. Stres też potrafi być wrogiem erekcji, Zatem warto zmienić codzienne nawyki na zdrowsze.

Odnośnik do komentarza

Złotarączka
W przypadku zaburzeń erekcji udowodnioną skutecznością wyróżniają się leki dostępne na receptę, zalecone przez lekarza seksuologa, nabyte w aptece.

Dlaczego zaraz na receptę. Często jest tak, zę lek na receptę rożni się od tego, na którego on nie jest potrzebna tylko dawką. Czasem biorę maxon active i w zupełności mi wystarczy, a to nic innego niż sildenafil, ale w mniejszej ilości niż we viagrze, która jest oczywiście na receptę.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam wszystkim tabletki IQman. Dzialaja cuda! Jak po viagrze. Nie dosc ze sztywny to ciagle gotowy do dzialania. Moja dziewczyna pieje z zachwytu. Przede wszystkim dlatego ze skonczyly sie problemy z opadaniem w trakcie. No i w koncu ona tez jest w siodmym niebie!

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się co do jakości i efektów jakie daje IQman. Mi też znacząco by nie napisac bardzo pomógł. W każdym razie , dzisiaj po 3 miesiącach mogę spokojnie mysleć o tym, że mam sie kochać, bez stresu, czy mi wyjdzie, a co będzie jak coś pójdzie nie tak....

Odnośnik do komentarza
Gość Joachimm

Na spadek potencji szczerze mogę polecić środek o nazwie IQman. Też cierpiałem na ten problem, stosowałem wiele preparatów, niestety bezskutecznie. Dopiero po IQman moje życie seksualne wróciło do normy

Odnośnik do komentarza

Zaburzenia erekcji to nic dziwnego, każdemu może się to zdarzyć zwłaszcza jeżeli ma dużo problemów na głowie. Sam przez to przechodziłem więc wiem jaki to problem dla mężczyzny. Z doświadczenia polecam IQMAN, to tabletki które szybko poradzą sobie z takim problemem.

Odnośnik do komentarza

×
×
  • Dodaj nową pozycję...