Skocz do zawartości
Forum

blizny


Gość eveeee

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdapuskarz

Z domowych preparatów polecam maść contratubex, dobrze daje sobie radę z bliznami. Ja do tego miałam robione zabiegi laserem iPixel, tylko ze teraz ze względu na słońce raczej ich nie zrobisz. Efekty są bardzo fajne, mam wyrównana powierzchnie skory i prawie niewidoczne blizny. Zabiegi robiłam w klinice dr legrand, myśle ze miałam 5-6, dały dobry rezultat.

Odnośnik do komentarza

Też o tym myślałam, nawet sobie sprawdzam ceny, byłam też na konsultacji w klinice arte derm w Józefowie, tam pani dr rozwiała moje wątpliwości co to tych zabiegów i myślę że zdecyduje się właśnie na zabieg dermapen który mi rekomendowała

Odnośnik do komentarza

U mnie blizny zaczeły się zmniejszać po olejku bio- oil, na razie smaruje trochę ponad miesiąc i widzę że jest dużo lepiej, są na pewno bledsze i nieco węższe, nie liczę na to że całkiem znikną ale jak na razie jestem dobrej myśli

Odnośnik do komentarza

Ja usuwałam sobie bliznę z czoła dermapenem i laserem w ProDermie w Poznaniu, gdzie byłam na konsultacji u specjalistki dermatologii, która po obejrzeniu i ocenie poleciła mi tego rodzaju zabieg. Bardzo ładnie została spłycona blizna i wyrównana skóra w jednorodnej kolorystyce. Jestem super zadowolona i polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość mistlere

Jesli blizny są spore to bedzie problem z usunięciem ich domowycmi sposobami. Jest wiele kremów oraz peelingów, które są skuteczne ale jeśli chodzi o niewielkie przebarwienia. Jesli jednak mamy spore blizny potradzikowe to jedynie co może pomóc to profesjonalny zabieg w gabinecie medycyny esetycznej....
Polecam poczytac sobie na przyklad o karboksyterapii:
https://beautytower.pl/blog/na-czym-polega-karboksyterapia/

Ewentualnie nad zabiegiem laserowym.

Odnośnik do komentarza

Właśnie jestem po terapii dermapenem, który jest bardzo skuteczny polecany. Wykonałam zabieg w rekomendowanej Prodermie, gdzie fachowo i profesjonalnie przeprowadziła go pani dermatolog. Efekt jest zadowalający, nastąpiło spłycenie i wyrównanie skóry, po bliźnie tylko mała, jasna kropeczka. Polecam

Odnośnik do komentarza
Gość ElizaBett9

Ja miałam spore blizny na czole, które mnie bardzo szpeciły. Poszukałam w Poznaniu dermatochirurga, który specjalizuje się w nowoczesnych technologiach medycyny estetycznej, pan dr M. Biczysko. Na pierwszej wizycie dokonał oceny wielkości, grubości blizny, przeprowadził wywiad związany z przeciwskazaniami, no i ocenił typ skóry by dobrać odpowiednio parametry lasera. Zabieg zupełnie bezpieczny i bardzo skuteczny. Efekt to wyeliminowanie blizn, gładkość i jednorodność skóry, jedynie miejsce po bliznach nieco jaśniejsze. Polecam

Odnośnik do komentarza

Też miałam podobny problem z bliznami na czole, usuwałam je stosując różne peelingi, preparaty, niestety bezskutecznie. Dowiedziałam się na wizycie od mojej pani dermatolog Marty Cieślińskiej z Poznania, że są skuteczne metody i bardzo bezpieczne. Podczas konsultacji, pani doktor fachowo i bardzo dokładnie obejrzała zmiany i oceniła w jakim stopniu można je usunąć. Zaproponowała, że warto spróbować terapii laserem frakcyjnym. Byłam na laserowym usunięciu i w znacznym stopniu zmniejszyły ślady blizn. Jednakże, by zupełnie wygładzić, wyrównać powierzchnię skóry i jej barwę po bliźnie wg zalecenia skorzystałam z zabiegu dermapenem. Faktycznie efekty po takiej kuracji były zadowalające. Polecam spróbować, na pewno pomoże.

Odnośnik do komentarza

Z problemem trądziku borykam się od okresu dojrzewania. Korzystałam z porad dermatologa w poradni NFZ i efekty mierne, problem pozostał, chodziłam do kosmetyczki trochę lepiej to wyglądało. Dopiero gdy trafiłam za namową koleżanki do gabinetu pani Magdy w Prodermie to przekonałam się co znaczy być pod opieką dobrego specjalisty z ogromnym doświadczeniem. Pani Magda bardzo kompetentnie podeszła do tematu trądzikowego. Skuteczne nowoczesne metody, rewelacyjne preparaty i efekt widoczny, zadawalający, długotrwały. Polecam super podejście!

Odnośnik do komentarza

W Prodermie usuwałam blizny, które miałam pod okiem. Byłam w kilku gabinetach lecz tylko w Prodermie lekarz dermatochirurg podjął się wykonania tego zabiegu. Wszystko poszło zgodnie z tym co lekarz mi powiedział podczas konsultacji. Jestem bardzo zadowolona ze skuteczności i efektu

Odnośnik do komentarza

Mojej córce po trądziku młodzieńczym pozostały straszne blizny. Leczyłysmy to maściami ale tylko troszkę łagodziło objawy. Dopiero w gabinecie Cud -Med ul . Iłżecka 31a Ostrowiec Świętokrzyski polecono nam zabieg laserem który bardzo ładnie oczyścił córce twarz z blizn, teraz nie ma już po nich sladu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...