Skocz do zawartości
Forum

Żaden facet mnie nie pociąga


Gość Abcdefgh122

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Abcdefgh122

Nie wiem dlaczego, ale zaden facet mnie nie podnieca, ale ochote na seks mam naprawdę wielką, robiłam to dwa razy po pijaku i za kazdym razem byl wielki ból i krew i nic z tego nie wyszlo (podobno suchosc pochwy) a jak robie to bez alkoholu to nagle zaczynam plakac i panikowac i nagle rezygnuje. Po prostu boje sie zblizenia :(

Odnośnik do komentarza

Autorko postu może wybierz się kiedyś do Term z saunami gdzie obowiązuje strefa bez tekstylna czyli strefa nagości.
Oczywiście jeśli nie masz problemu z sercem.
Moja znajoma Anna miała posobny problem. Też nie pociągali a sex nie sprawiał jej przyjemności.
Chodząc regularnie do sauny pozbyła się toksyn z organizmu które najprawdopodobniej były przyczyną jej dolegliwości. \ponad to widząc tylu nagich facetów sprawił że z czasem pociągali ją.
Nie było to od razu tylko stało się to po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Gość Marysia 22

naucz cipkę orgazmu ale nie żywym penisem a dildem trochę cieńszym od żywego. Umyj cipkę i dildo, posmaruj dildo lubrykantem KY i delikatnie pocieraj dildem łechtaczkę i punkt G aż uzyskasz orgazm. Po szczytowaniu umyj cipkę i hartuj zimną wodą. Po ok. 50-ciu ćwiczeniach uda Ci się seks z mężczyzną. Pamiętaj o antykoncepcji!!! Na początek: dni niepłodne i globulka Oval Patentex. Po urodzeniu dziecka spiralka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...