Skocz do zawartości
Forum

Nowy samochód


Gość szimona

Rekomendowane odpowiedzi

Mam stare ju z wiekowe auto ale uzbierałam trochę na nowe, stare zaczyna się sypać i jak je sprzedam będę miała ok 50tys, nie jest to dużo ale myślę że na jakąś nówkę wystarczy, pytanie który samochód wybrać skoro wszystkie wydają się na pierwszy rzut oka fajne

Odnośnik do komentarza

od miesiąca jeżdżę mazdą cx-5, auto świetne, ma mocny silnik, dobre i na dłuższe trasy ale i jazdę po mieście, przestronne w środku, nie przeładowane bajerami które tylko rozpraszają, dla mnie jak na razie bez zarzutu, jeździ się bardzo wygodnie i można też sobie skoczyc za miasto na weekend bo jest pakowne

Odnośnik do komentarza
Gość klarownaaaa

wiadomo , że nowe auto zawsze się podoba. A zwłaszcza jak zdecydujesz się na peugeot :) technologia i wygląd zdecydowanie górują w modelach tej marki. A i to wszystko możesz mieć po sporym upuście, bo mają aktualnie wietrzenie magazynów

Odnośnik do komentarza

Z kupnem samochodu teraz to nie taka latwa sprawa jak mozna wyczytac w tych wszystkich pseudo poradnikach. Niestety wiekszosc ludzi ma zbyt mala wiedze z zakresu mechanika zeby sie polapac co moze byc nie tak z danym samochodem, badz co za jakis czas bedzie do wymiany. Znowu z kazdym potencjalnym jezdzic na warsztat to sie troche mija z celem .. szczegolnie jak znajdziemy cos daleko od naszego miejsca zamieszkania. Moim zdaniem najlepiej kupic jakies auto nowe - nawet jak w gre wchodza raty. Dobrze prezentuje sie oferta Dacii - https://www.dacia.pl/samochody/pelna-gama.html pod tym wlasnie wzgledem. W ten sposob koszta rozlozone na dluzszy okres czasu nie beda tak odczuwalne, a komfort jazdy o niebo lepszy.

Odnośnik do komentarza

a jaki masz budzet? bo ogolnie volvo to dobre auto, ale wiadomo, kosztuje. w sumie jak masz mniejszy budzet to tez nie problem. znajdziesz cos dobrego. jedno wiem, nie wazne jakim samochodem jezdzisz, warto w pore szukac mechanika, bo znalezienie fachowca na tym polu to spory wyczyn. wiem to z wlasnego doswiadczenia. do aldy - http://aldamotorsport.pl/ferrari-serwis-warszawa/ trafilam po dlugich poszukiwanaich, ale coz jestem zadowolona i mechanika zmieniac nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...