Skocz do zawartości
Forum

INFORMACJA - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ


Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki badań należy interpretować całościowo z normami!!! Dlatego nie jest możliwe udzielić odpowiedzi, jeśli ktoś wstawia np: pojedynczy parametr z morfologii.

Zawsze zakładając temat, wstawiaj zdjęcie wszystkich wyników, a najlepiej z opisem objawów i informacją kto te badania zlecił (lekarz, prywatnie).

Bez tego nikt nie będzie w stanie pomóc!

Odnośnik do komentarza
Gość Czerwienica

Dzień dobry..
Jestem po przeszczepie nerki,(2lata).
Mam problem z hemoglobina,za wysoka,utrzymuje się taka od momentu ,gdy dostałam dwa worki krwi....po operacji,bo była niska hemoglobina,poniżej7,obecnie mam 190,0 g/l...podejrzewają u mnie czerwienicę prawdziwą..,chciałam zapytać ,czy może to być też spowodowane,że mam mocną zakrzepice po cewnikach do dializ,?dializy 8lat..trwały..może mi ktoś odpowiedziec?z góry dziękuję.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Badania pracodawca kazal mi zrobic zatrudniajac sie do nowej pracy. A wyniki reszta jest w normie z tego co tam zerklam ,nie jestem pewna jak z moczem bo slabo sie na tym znam ,niestety nie mam przy sobie wynikow zeby wypisac w pelni wszystkie dane . Dobrze dziekuje za odpowiedz ,mysle ze chyba nie mam powodow do nie pokoju ,moze poprostu to nic zlego . mhm tylko ostatnio mam swoje wizje bo raz tu boli raz tam raz stres raz nerwy i sama nieraz mam wrazenie od jakiegos dl. czasu ze jest cos nie tak ale to przez to ze mam wrazliwe serduszko no i kiedys na tle serduszka prawdopodobnie mialam dwa razy problem ale zyje nikt nie kazal mi robic zadnych innych badan wiec chyba tak mialo byc ,chyba nie potrzebnie sobie mysle nie wiadomo co ,ale z wynikami pojde w wtorek do lekarza zeby sie upewnic czy jest wszystko ok . Dziekuje za odpowiedz pozdrawiam .:)

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.01.2018 o 16:40, rekamil napisał:

Wyniki badań należy interpretować całościowo z normami!!! Dlatego nie jest możliwe udzielić odpowiedzi, jeśli ktoś wstawia np: pojedynczy parametr z morfologii.

Zawsze zakładając temat, wstawiaj zdjęcie wszystkich wyników, a najlepiej z opisem objawów i informacją kto te badania zlecił (lekarz, prywatnie).

Bez tego nikt nie będzie w stanie pomóc!

Ognisko zapalne tarczycy wykryte przypadkowo przy badaniu USG tętnic szyjnych Skierowanie do chirurga dostałam po to by otrzymac skierowanie na USG tarczycy w związku z tym,ze lekarz pierwszego kontaku nie mógł mi wystawić skierowania na badania rozszerzone ,zrobiłam je prywatnie 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.01.2018 o 16:40, rekamil napisał:

Wyniki badań należy interpretować całościowo z normami!!! Dlatego nie jest możliwe udzielić odpowiedzi, jeśli ktoś wstawia np: pojedynczy parametr z morfologii.

Zawsze zakładając temat, wstawiaj zdjęcie wszystkich wyników, a najlepiej z opisem objawów i informacją kto te badania zlecił (lekarz, prywatnie).

Bez tego nikt nie będzie w stanie pomóc!

Ognisko zapalne tarczycy wykryte przypadkowo przy badaniu USG tętnic szyjnych Skierowanie do chirurga dostałam po to by otrzymac skierowanie na USG tarczycy w związku z tym,ze lekarz pierwszego kontaku nie mógł mi wystawić skierowania na badania rozszerzone ,zrobiłam je prywatnie 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...