Skocz do zawartości
Forum

Czy to alergia skórna?


BBVH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Od początku grudnia dokucza mi okropne swędzenie skóry. Pojawia się zazwyczaj wieczorem, chociaż czasami jest też w dzień. Nie mam żadnej wysypki, pokrzywki czy też zaczerwienienia. Lekarz rozłożył ręce i zrobił badanie krwi pod kątem chorób wątroby ale wszystko wyszło ok. Nie pomaga loratadyna ani citiryzyna, czy też wapno. Nic nie daje smarowanie balsamami dla alergików. Teraz znowu pojawił się świąd ale dodatkwo każdy nawet najmniejszy dotyk skóry powoduje puchnięcie dotkniętego miejsca. Wygląda to okropnie a swędzi nie do wytrzymania. Najgorzej swędzą nogi i ręce, ale także plecy, kark i klatka piersiowa. Nie zmieniałam żadnych kosmetyków, od dawna używam tych samych. Tak samo nie zmieniałam proszku do prania. W diecie nic nowego się nie pojawiło.

monthly_2018_01/czy-to-alergia-skorna_5443.jpg

monthly_2018_01/czy-to-alergia-skorna_5444.jpg

monthly_2018_01/czy-to-alergia-skorna_5445.jpg

Odnośnik do komentarza

W zasadzie tak to wygląda, ale bez testów i badań u alergologa to się nie dowiesz. Ja też miałam dziwne zmiany skórne, które na początku bagatelizowałam, ale w końcu doszło do tego, że nie mogłam przestać się drapać i w niektórych miejscach miałam już prawie rany od podrażnień. poszłam do alergologa Teresy Stelmasiak w Lublinie, tam miałam testy, no i wyszło co mi szkodzi. Dostałam leki, w tym maść i to wszystko niesamowicie pomogło. Serdecznie ją polecam, to dobra, kompetentna specjalistka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...