Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć i stracić brzuch?


Gość g...m

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,mam problem!! Mam 16 lat(w kwietniu 17),1.62m i węże już 65 kg !! BMI wyszło ze jest ok ,wszyscy mówią ze jestem ładną szczupłą dziewczyną, ale ja siebie nie lubię ! Poprostu wszystko było by ok,nogi ręce mam bardzo szczupłe i dupa no ale ten brzuch !!mam lekki umięśnione Ale strasznie mi puchnie i mam taką skureczkena dole, no i to mnie najbardziej wkurza że puchnie i jest duży.Ostatnio strasznie szybko tyje na wadze ,próbuje właśnie regularnie jeść, ponieważ na początku roku potrafiłem jeść 1 lub 2 razy dziennie.. npjak przyszłam ze szkoły o 16.. jadłam powiedzmy śniadanie. Wcześniej bylam otyla/gruba koło 5 lat temu,mieszkałam jeszcze wtedy w Niemczech ,3 lata temu zaszlam prawie w anoreksje,wazylam koło 40 kg w wieku 15/16 lat a wcześniej wazylam koło 75 kg? (Mniej więcej) więc zaczęłam się głodować i uprawiać sport ... Dopiero w pod koniec stycznia gdy przyjechałam do Polski na stałe 5i bylam też u lekarza i psychologa ,przepisami mi tabletki po których strasznie szybko przytylam i próbowałam wtedy też jeść regularnie ,ale czułam po sobie ze robię się gruba .... na wakacjach gdy przestałam jeść tabletki to chodzilam na silke no i podobno wszyscy mówią ze schudłam, no trochę też tak uważałam. Zaczęło się rok szkolny i właśnie jak już pisałam nie jadłam nawet śniadania tylko popołudniu i wieczorem...... nie dawno powiedzmy w listopadzie zaczelam ŻREĆ! Dalej nie jadłam śniadania i wgl tylko po szkole czasami nawet o 17.30 najadlam się .... 3 tyg temu bylam w szpitalu na badaniach bo mnie czasami pod zebrami żołądek bolał lub rura. Ale poprostu jak teraz się zwarzylam to normalnie się rozplakalam,próbuje teraz regularnie jeść i teraz po świętach będę miała już sport (chodzę do sportowej klasy ) pije jogurte truskawkowe 0% lub lekkie/ chudy twaróg itd. Bardzo was błagam pomóżcie mi !!! Chce tylko chociaż ten brzuch stracić !!!

Odnośnik do komentarza
Gość Andrzej1998

Mniej jeść i zdrowo (więcej owoców i warzyw itd.), ruszać się (aktywność fizyczna, najlepiej dobry trening na spalanie tkanki tłuszczowej dopasowany do ciebie) i suplement wspomagający odchudzanie, ja polecam Green Coffee 5K. Można o nim poczytać i go kupić na tej stronie: http://nplink.net/pEs0xGXx. Powodzenia w uzyskaniu zamierzonych efektów :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...