Skocz do zawartości
Forum

Usunięcie glisty ludzkiej


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, czy jest jakiś skuteczny sposób na pozbycie się glisty ludzkiej? Brałem już vermox i zentel nie pomógł, próbuję domowe sposoby pestki dyni, czosnek itp., też nieskuteczny . Co zrobić żeby wytępić pasożyty z irganizmu? Proszę bardzo o poradę.

Odnośnik do komentarza

Glista jest trudna do wyleczenia; Zentel przez 2 tygodnie, 2 tyg przerwy i powtorka przez 3 dni Vermoxem . Czasem serię nalezy powtórzyć , ciężkie inwazje powazny i nieprzekupny lekarz leczy miesiącami. W Niemxzaech sa skuteczne leki ( w krótszym czasie działają na różne robaki), nie pamiętam nazwy ( zentozide xzy coś). I naturalne środki wspomagajaco( czosnek, swieze pestki z dyni, piołun. Znajdz dobrego parazytologa

Odnośnik do komentarza
Gość Adria Wieczorek

Nie rozumiem ludzi, którzy naśmiewają się z czyjegoś stworzenia, Nie mam pojęcia jak sprawa wygląda z glistą ludzką, ale też słyszałam że ciężko to wyleczyć. Współuje i to bardzo. A nie jest tak, że na glistnicę bierze się też Pyrantelum> To przepisane przez lekarza? Ja to musiałam brać w zeszłym roku, z tego względu, ze dzieci przyniosły mi owsiki z przedszkola. Ogólnie muszę znowu się wybrać na jakieś testy na pasożyty. Nie ma nikt żadnych objawów czy coś, ale chcemy po prostu sprawdzić. Czytałam też dużo na ten temat tutaj http://biorezonans-wilanow.pl/pasozyty/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...