Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość hande

Łóżko z europalet

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hande

Marzę o łóżku z europalet i mój mąż zaoferował swoją pomoc. Nie wiemy jednak jak sprawić, by było trwałe i w pełni bezpiecznie. Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałam takie łóżka i są na prawdę super Można palety polakierować żeby nie było zadr i do tego materac których wybór jest ogromny i łoże madejowe gotowe Do takiej sypialni szafki i półeczki z drewnianych skrzynek i ekologiczna sypialnia gotowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna57123

U nas własnie nie za bardzo się sprawdzało miałam wrażenie że materac jest jakiś sztywny. Później dokupiliśmy stelaż z Hilding i jakąś ramę i o wiele lepiej się spało ale co kto woli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gruszka96

Jasne, tak też można 😉 Wiem, że bardzo porządne palety można zakupić w  http://epal.org.pl/palety/epal-3 więc może tam poszukajcie? Wiele magazynów się tam zaopatruje, dlatego o ich jakość wcale nie musicie się martwić. To ważna rzecz, weźcie to koniecznie pod uwagę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego rodzaju łóżka to już takie nowoczesne. Od jakiegoś czasu nie tylko łóżka, ale też inne meble wykonane z palet są właśnie na czasie. Zależy co się komu podoba i co pasuje do wnętrza. Na mnie zawsze duże wrażenie robią lozka hotelowe , nie tylko ze względu na wielkość, ale jakościowo są to naprawdę soline łóżka, w których śpi się bardzo wygodnie. Chciałabym mieć takie w swojej sypialni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...