Skocz do zawartości
Forum

Jak leczyć zaawansowaną próchnicę?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 15 lat i duży problem z stanem uzebienia. Mianowicie mam bardzo dużą ilość zębów z poważną próchnica, niektóre łatwo wyleczalną. Mój problem polega na tym iż strasznie boję sie borowania i nie umiem powstrzymać się od płaczu na samą myśl o całym długotrwałym leczeniu. Moje wszystkie problemy z stanem uzebienia zawdzięczam złej technice ich mycia. moje pytanie brzmi czy mam czego się bać i jak długie potrafi być to leczenie

Odnośnik do komentarza

obecne leczenie w gabinecie stomatologicznym nie ma nic związanego z bólem!! po podanie srodka znieczulającego pacjent nie odczuwa ani bólu ani tenmperatuty -- czuje jedynie dotyk .
Jesteś młodą dziewczyną, Twój problem najpewniej wyniki z niedostatecznej higieny jamy ustej. Powinnas pojsc do stomatologa poprosić o szczegółoey instruktaz higienizacyjny.
jezeli chodzi o ubytki prochnicowe to musisz jak najszybciej zacząć je robić - im dłużej czekasz tym zmiania się powiększa, możesz nawet doprowadzić do zakazenia miazgi -- czyli do drogiego leczenia kanałowego.
Musisz wziąć się w garść i o siebie zawalczyć , żeby móc się cieszyć swoim usmiechem !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...