Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
monika789

Sine paznokcie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 24 lata i jakiś czas temu zauważyłam, że mam do połowy sine paznokcie (od nasady), takie trochę sine, trochę fioletowe. Dodatkowo mam niskie ciśnienie krwi, górne rzadko przekracza 100, ostatnio było 90/60. Raczej to nie jest niedotlenienie, bo uprawiam sport, dużo biegam na świeżym powietrzu.
Czy to mogą być jakieś problemy z sercem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Palacz55566

Hej palisz może papierosy? Takie paznokcie są problemem płóc, udaj się do lekarza nie powinno się lekceważyć takich objawów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Totylkoja93

Hej, znalazłaś może przyczynę takiego wyglądu paznokci? Mam to samo od kilku dni, też nie palę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Totylkoja93

Niestety nie ma tam nic podobnego do sinych paznokci. Robię co roku wszystkie badania, pol roku temu ostatnio robiłam motfologie z rozmazem i usg piersi, w zeszłym miesiącu robiłam usg jamy brzusznej i tarczycy, miałam też cytologię i usg narządów rodnych, badane hormony płciowe że względu na nadmierne wypadanie włosów. I znów trzeba będzie odwiedzić lekarza :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Totylkoja93

Ja nie byłam jeszcze u lekarza, mam zamiar przejąć się po świętach. Masz może problemy z nerwica? Bo czytałam na innym forum że może być od tego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...