Skocz do zawartości
Forum

Jaki catering dietetyczny?


Gość Lilly88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mojadieta

Problem z wieloma kateringami jest taki że szwankuje w nich jakość jedzenia, pozostawiają naprawdę sporo do życzenia. Dobrej jakości katering można znaleźć tutaj https://hfood.pl/ to zbilansowane posiłki, przeznaczone również dla sportowców. Wszystko dopełniają konsultacje dietetyczne oraz rozpisane diety, przed zakupem istnieje możliwość przetestowania diety dzięki zestawowi próbnemu.

Odnośnik do komentarza

Zamawiam  catering dietetyczny już ponad 9 miesięcy, czyli od momentu kiedy tak naprawdę rozpoczęłam swoją przygodę z dietą. Nie muszę martwić się o różnorodność oraz kaloryczność samych dań. Smakowo - nie ma się do czego przyczepić. Zamawiam od jedziecatering.pl .

Odnośnik do komentarza

Jeśli mówimy o cateringu Cieszyn ma bardzo ciekawą propozycję: https://restauracjaliburnia.pl/catering/ Mają bardzo bogatą ofertę. Głównie zajmują się imprezami okolicznościowymi, ale myślę, że warto podpytać, albo zerknąć na ich ofertę. Kojarzę restaurację, ponieważ działają w mojej miejscowości i słyszałem o niej kilka dobrych opinii. Warto też dopytać, czy dostosują się do specyfiki diety.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o mnie to z cateringu dietetycznego korzystam już prawie rok. Na obecną chwilę biorąc pod uwagę ilość obowiązków i dodatkowych zajęć, nie wyobrażam sobie aby było inaczej. Nie muszę poświęcać czasu na zakupy, przygotowywanie i komponowanie posiłków - jedziecatering.pl

Odnośnik do komentarza

Ten mam sprawdzony - hfood.pl Korzystam w Warszawie, ale oni są w różnych miastach. Ogólnie - zero komplikacji, zawsze wszystko na czas, bardzo dobra jakość produktów i zgodnie z zamówieniem. Masz do wyboru kilkanaście diet, a oni tylko wszystko dostarczają. Możesz też zamówić jedzenie na weekend. Dla mnie to akurat był ważny temat - sama nie mam czasu na gotowanie i szukanie porządnych produktów. U mnie to się sprawdza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o Głogowo czy Lubin to ofertę cateringu masz od Fit Pestka. Firma obsługuje okolice i dostarcza w ramach cateringu zdrowe posiłki. Warto ewentualnie do nich zajrzeć, przede wszystkim pod kątem odpowiedniego dopasowania diety. Jeśli chodzi o te propozycje tam dostępne to właśnie można wybrać konkretne diety, które będą najbardziej odpowiadać. Na stronie www.fitpestka.pl masz konkret jeśli chodzi o rodzaje diet jakie proponują.

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę jednak taki catering dietetyczny któremu będzie najbliżej pod Wasze konkretne potrzeby i wymagania. Sama jestem wegetarianką, dlatego znalezienie dobrej firmy cateringowej z takimi posiłkami nie było łatwe. Całe szczęście z polecenia koleżanki z pracy trafiłam na SportFoodBox https://sportfoodbox.pl/diet/wege-fit/ którzy mają takie diety w swojej ofercie. Co ważne pomimo, tego że jednak wiele produktów w takich posiłkach nie może występować, to udaje im się je naprawdę dobrze i co ważne smacznie zestawić (także uwzględniając wartości kaloryczne i dane potrzeby żywieniowe). Do tego nie ograniczają się codziennie do takich samych posiłków. Jestem mega zadowolona i nadal mam zamiar z ich usług korzystać :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...