Skocz do zawartości
Forum

Jaki catering dietetyczny?


Gość Lilly88

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też stosowałam jeżeli chodzi o odchudzanie Slimunox. Jak dla mnie to nie ma lepszego środka jeżeli chodzi o skuteczne pozbycie się wagi bez ryzykowania zdrowia, bo Slimunox jest oparty na naturalnych składnikach...

Odnośnik do komentarza
Gość Michalina019

Hej dziewczyny,

sprawdziłam strony, które polecacie, ale z tego co widzę szału nie ma bo brakuje prawdziwych i zweryfikowanych opinii. Takie to każdy może w sumie napisać. Szukają cateringu dla siebie, przypadkiem natrafiłam na portal, gdzie są prawdziwe menu i prawdziwe opinie. Sprawdziłam sobie dwa cateringi dietetyczne w Warszawie i w sumie podpasował mi najlepiej Optidiet, bo czynnie uprawiam sport, ale jak spojrzycie tutaj - https://dietly.pl/catering-dietetyczny/warszawa to na pewno znajdziecie coś dla siebie w Warszawie : )

Odnośnik do komentarza
Gość Smerf Łasuch

Ja akurat mieszkam na Górnym Śląsku, Wrocław dokładniej się kłania i Kolegom z pozostałych miejsc nie poradzę :) Natomiast tym zainteresowanym dobrym i zdrowym żywieniem mogę polecić wejście na stronę CateroBazar
https://caterobazar.pl/catering-dietetyczny-wroclaw/. Jest to mniej więcej taki Uber dla film cateringowych i klientów, z jednej strony ułatwia to dokonanie wyboru a z drugiej też gwarantuje jakąś jakość obsługi. Wiadomo firma działając bardziej globalnie w sieci musi dbać o opinie na temat swoich posiłków:)

Odnośnik do komentarza

Ja mogę wam polecić stronkę www.napudelkach.pl, sam wybrałem tam i jestem zadowolony. Była to moja pierwsza dieta pudełkowa i trochę nie wiedzialem co wybrać, cateringów w samej Warszawie jest multum. :( Na tej stronie system podpowiada wam najlepszą opcję, zdecydowanie polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość Karolajn23

Ja polecam ogólnopolskiego PanaDietę. Jestem z nimi od wiosny i bardzo polecam. Zerknijcie na ceny na ich stronie - są jedne z najlepszych na rynku! A przeszukałam tego sporo, bo mój budżet się nagle sam nie poszerzy :D Jedzenie jest przepyszne, czuję się po nim wspaniale. Taka dieta to super wygoda, rano wstajesz i masz pod drzwiami pudełka na cały dzień. Nie trzeba się martwić o zakupy, stać przy garach, bajka! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...