Skocz do zawartości
Forum

Jaki catering dietetyczny?


Gość Lilly88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krysiaantos

Lily, z tego samego powodu i ja zdecydowalam się na catering. Jeśli chodzi o Warszawę to polecam superfood - polecają go nawet trenerzy, bo każdy posiłek jest zdrowy i zbilansowany. Więc jak Ci zależy na dietetycznych posiłkach to koniecznie przerestuj ich zestaw próbny.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzony, smaczny, punktualny. Jestem z Poznaniu i tu wiele dobrego słyszałam o Tummy Heaven więc i jego wybrałam. Po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że był to dobry wybór. Jedzenie jest bardzo smaczne, świeże i zdrowe. Warto.

Odnośnik do komentarza
Gość Emisia8

Slimunox daje nam możliwość szybszej utraty wagi ale to dopiero połowa sukcesu.Trzeba jeszcze tą wagę utrzymać bez wspomagania się tabletkami.W tym pomoże nam zmian myślenia i nawyków żywieniowych.Mi się udało trzy miesiące to wystarczający czas aby nauczyć się nowego podejścia do tego co się je i jak się żyje.

Odnośnik do komentarza
Gość Karla.L

Ja na Foreverslim zdecydowałam się dopiero wtedy kiedy zobaczyłam efekty u sąsiadki.Nie chciałam wierzyć że tak szybko poradziła sobie z pozostałościami po ciąży.Mi udało się na Foreverslimie zrzucić 12 kg.

Odnośnik do komentarza
Gość nightwalker

Jeżeli chodzi o Warszawę to polecam Przełom w odzywianiu. Korzystam od dobrych 5-6 miesięcy i ku mojemu zdziwieniu udało mi się nawet schudnąć. A raczej obstawiałem, że jedynie moje lenistwo na tym coś zyska;)

Odnośnik do komentarza

Ja od siebie serdecznie polecam mniam mniam catering, który dba o swoich klientów i dopieszcza każdy posiłek. Pysznie, kolorowo i zdrowo, do tego wielki plus za jakość opakowań - nie mam obaw, że w drodze do pracy coś mi ucieknie/wyleje się

Odnośnik do komentarza

Stosuję diety już od dwóch lat i bałam się zmienić ,,dostawcę", ale koleżanka w końcu mnie przekonała. Mniam mniam catering co dzień mnie zaskakuje są skrupulatni, mają dobre dania, świeże, różne ;) . Na pewno nie zrezygnuję szybko z ich usług.

Odnośnik do komentarza

Również polecam Ci catering od MaczFit - po 2 miesiącach mam -6 kg na wadze :) Jedzenie to sama przyjemność, smaczne, świeże, fajne dania - bardzo pomysłowe, wiele rzeczy po raz pierwszy próbuję, widać jak ograniczona była moja dieta wcześniej :)

Odnośnik do komentarza

Z cateringu dietetycznego polecam zdecydowanie pudełka od https://www.lightbox.pl/
W Warszawie nie jadłam żadnej lepszej diety pudełkowej, a próbowałam przynajmniej 2-3 innych firm. Dodatkowo idealnie wpasowała mi się dieta bez ryb ze względu na moje uwarunkowania i konieczność wykluczenia ich z diety. Codziennie o 5 rano wszystkie dania czekają pod drzwiami więc bezproblemowa obsługa. Mega ułatwienie i oszczędność czasu, szczególnie jak jest sie rodzicem ;)

Odnośnik do komentarza

W Krakowie jest wiele tego typu firm, jednak polecam zapoznać się z ofertą firmy Nutridieta.pl .

Diety są opracowywane przez doświadczonych dietetyków/
Mają diety o dowolnej wartości kalorycznej i przystosowane do wielu wymagań ( są diety wegetariańskie, bez glutenu czy dla sportowców)
I mają dobrą promocje dla osob, ktore nie są przekonane do ich oferty. Przez 2 dni mozna testowac ich dietę 30% taniej :)

Odnośnik do komentarza
Gość zamyślony

Catering przede wszystkim musi byc smaczny bo przeciez za to placimy..trafilem ostatnio na pol trans catering i zaskoczylem sie pozytywnie. Spodziewalem sie tego samego smaku, typowo ceteringowego, lekko mdlego a tu niespodzianka. Nie dosc ze dobrze doprawione to smaczne i swieze . Polecam

Odnośnik do komentarza

~marysia87
Ja zamawiam "pudełka" z https://www.maczfit.pl/ i bardzo sobie chwalę. Jedzenie jest smaczne, menu jest tak skonstruowane, że się nie nudzi, cały czas jakieś nowe smaki :) Wiele rzeczy jem po raz pierwszy i to jest super. Jedzenie zawsze jest świeże, apetycznie podane, no a przede wszystkim... chudnę :)

Też mam pudełka tej firmy i faktycznie wszystko jest smaczne, bardzo ciekawe potrawy, naprawdę warto :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...