Skocz do zawartości
Forum

Dług za światło


Gość Krycha 89

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy jeżeli moi rodzice kupili dom i przeszedl on na mnie dopiero jak skończyłam 18 lat i w tym czasie nie płacili rachunków zrobił się dług spory dług i gdy ten dom już jest mój czy ja muszę spłacić ten dług czy mogę żądać od rodziców żeby to oni spłacili dodam jeszcze że nie mam z czego zapłacić i na razie sprawa u komornika jest wstrzymana i nie wiem czy odsetki dalej rosną

Odnośnik do komentarza

Co to znaczy przeszedł na mnie? W jakim czasie nie płacili rachunków ?Dokładniej opisz.
Jeśli otrzymałaś dom jako darowiznę od rodziców, to taki dług, jak za światło, przechodzi na Ciebie, bo majątek przyjmuje się z długami nie przekraczającymi wartości majątku.
Dziwię się,że zrobił się spory dług, bo z reguły jak nie płacimy za światło ,dystrybutor prądu go odcina, pozostaje pytanie, dlaczego rodzice przepisali na Ciebie dom ,chyba żeby uciec od długów, nie da się, ktoś musi je zapłacić, wychodzi ,że teraz Ty, skoro rodzice się uchylają.

Dlaczego sprawa u komornika jest wstrzymana?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

ka-wa
Co to znaczy przeszedł na mnie? W jakim czasie nie płacili rachunków ?Dokładniej opisz.
Jeśli otrzymałaś dom jako darowiznę od rodziców, to taki dług, jak za światło, przechodzi na Ciebie, bo majątek przyjmuje się z długami nie przekraczającymi wartości majątku.
Dziwię się,że zrobił się spory dług, bo z reguły jak nie płacimy za światło ,dystrybutor prądu go odcina, pozostaje pytanie, dlaczego rodzice przepisali na Ciebie dom ,chyba żeby uciec od długów, nie da się, ktoś musi je zapłacić, wychodzi ,że teraz Ty, skoro rodzice się uchylają.

Dlaczego sprawa u komornika jest wstrzymana?

To była darowizna kupili go jak miałam 17 lat po 18 jest moje i przez ten rok nie płacili prąd był odcięty komornik wstrzymał bo nie ma z czego ściągnąć długu

Odnośnik do komentarza

ka-wa
Odsetki rosną i dług przejdzie na Ciebie..., to z czego wy żyjecie, przecież za tak krótki okres nie są to duże pieniądze ,dziwne ,że rodzice mieli za co dom kupić a nie mieli na prąd? I jak wy teraz funkcjonujecie bez prądu?

Ja już z nimi nie mieszkam a dom stoi pusty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...