Skocz do zawartości
Forum

facet z neta


Gość lolli

Rekomendowane odpowiedzi

Facet z neta mówił że kocha mnie i że jestem jego żoną, chciał wyjeżdżać ze mną za granicę na wyjazdy i chciał przyjechać do mnie na wiadomo co. Piszemy pół roku prawie. Patrzę na jego fb, a on ma żonę, która lajkuje jego najnowsze posty (czyli są razem). Mają wspólne zdjęcia jak się przytulają. Facet ze mną urwał kontakt. Cokolwiek o tym nie myślicie, wierzcie, że czuję się okropnie.

Odnośnik do komentarza

Być może się wydawać, że to taki jednorazowy cios. Ale ja to przeżywam. Tęsknię. Stresuję się. Bolą mnie kości i stawy ze stresu. Nie wiem jak to powiedzieć, ale bolało mnie coś przy kostke, później łokcie i palce u rąk. Zawsze bolą mnie biodra, kolana i stopy, gdy mam okres. Ale teraz ciało boli z nerwów. Ogólnie to, dużo rzeczy spadło na mnie naraz.

Odnośnik do komentarza

Samo Twoje ciało mówi ci.ze zrobiłaś błąd. wielu cwaniaczków udaje kogo innego niż są w rzeczywistości.ale w realu większą szansa.ze szybciej to wykryjesz. Ty entuzjazmowalas się facetem.
Który m!ogł być zboczencem, psychopata a okazało się tylko żonatym.Czyli jakby przewrotnie to nie brzmiało i tak miałaś szczęście.Po co tracić czas na entuzjazmowanie się wirtualnymi znajomościami skoro w realu tyłu fajnych chłopaków wokół.Znalas tylko jego wypociny z klawiaturki a wyobraźnię Twoja już budowała waszą wielką przygodę.
Dlaczego młode osoby nie rozumieją że widzieć w realu to czytać to co wprost i ty co poswiadome.Odbierasz świat i te nową dla Ciebie znajomość większą ilością zmysłów a i tak jak masz pecha to źle możesz trafić. Najczęściej się źle trafia jak widzi się wady, źle zachowania ale tak bardzo chcę się z kimś tworzyć związek, że wszystko tłumaczy się i tak na korzyść tego osobnika i stawia się na wiarę, że jutro będzie lepiej

Odnośnik do komentarza

Pisał, że jesteś jego żoną... Mając żonę w realu... Chciał do Ciebie przyjeżdżać... Choć znacie się z internetu...

Ciesz się, że urwał z Tobą kontakt. To był ktoś, kto się wydurniał, albo miał problemy psychiczne. Na pewno nikt "normalny". Zasługujesz na kogoś lepszego. A jeśli masz problemy psychosomatyczne, to poproś o pomoc psychologa.

Odnośnik do komentarza

Dobrze grał singla. Patrzę na fb, a tam zdjęcia z żoną, i ona mu lajkuje każde zdjęcia. Więc rozwiedzeni chyba nie są. Ale tak mi głupio. Nienawidzę, gdy ktoś mnie rozkochuje do szaleństwa, a później ot tak przestaje pisać. I nie mam pojęcia jak on żyje z tą żoną, czemu całe wakacje spędzał ze mną czas pisząc na telefonie. Nie wiem. Dziwne te ich małżeństwo. Tak czy siak spróbuję jakoś się podnieść z tego. I nie tylko z tego, bo mam też inne zmartwienia.

Odnośnik do komentarza

Hmm...zdesperowana? raczej nie, bo pisze do mnie naprawde duzo facetow, mlodszych. Ale poprostu ten facet jest wyjatkowy. Naprawde mi sie podoba. Taki moj ideal :-) ta druga polowka... bez ktorej nie czuje sensu zycia. Hmm... ide do psychiatry niedlugo, wiec moze to pomoze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...